Руслана закликала пісенний конкурс Євробачення стати джерелом Чистої Енергії! - MusicUkraine

Руслана закликала пісенний конкурс Євробачення стати джерелом Чистої Енергії!

Музика

Руслана виступить з живим шоу на головній площі Лісабону в день фіналу Євробачення 2018

Концерт Руслани відбудеться просто неба на сцені головної фанзони конкурсу (Eurovision Village) на легендарній площі Праса-ду-Комерсіу в серці португальської столиці. Жителі Лісабону, українська громада Португалії та фани конкурсу з більш ніж 40 країн світу стануть свідками шоу Руслани в суботу 12 травня о 18:00 за місцевим часом, безпосередньо перед початком трансляції цьогорічного фіналу Євробачення. У своєму шоу відома у всьому світі українка, перша переможниця Євробачення від України, звернеться до прихильників конкурсу з важливим меседжем, що став життєстверджуючим для України та цивілізаційно повортним для всього людства – закликом переходу на відновлювальні чисті джерела енергії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Ангеліна Завальська похвалилася фігурою у весняній сукні

Руслана: “Євробачення має величезну аудиторію та вплив. Його місією може стати популяризація в світі прогресивних цінностей. Відновлювані джерела енергії – це чиста енергія стихій, енергія зцілення для планети і людства, енергія миру. Зараз, коли я не змагаюсь в конкурсі, а є його гостею, я закликаю через українців в Португалії і світі, через все прогресивне людство, через тих, хто любить музику та береже Землю, в усіх країнах світу перейти в нову еру – Еру Чистої Енергії.”

Для Лісабону Руслана приготувала сучасну програму з використанням екзотичних інструментів, живого рок-шоу, власним дослідженням та авторською інтерпретацією древніх ритуалів, унікальної вокальної та танцювальної манери.

 Руслана: “Моя творча інтерпретація ідеї Чистої Енергії – це відтворення прадавнього міфу метамузики. Таємниця зцілення завдяки прадавній енергетичній манері поєднання співу і танцю.

Сьогодні, як перша переможиця від України 2004, я хочу звернутись до всіх людей, всіх українців і музичних пріхильників, хто збереться навколо пісенного конкурсу Евробачення біля екранів та в Лісабоні слідкувати за майбутнім переможцем 2018.

Я закликаю музичний конкурс Євробачення стати джерелом Чистої Енергії!
Для перемоги потрібна Чиста енергія!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Дзідзьо показав пікантний тизер свого нового фільму “DZIDZIO перший раз”

Своїм екзотичним шоу WILD ENERGY я закличу у Португалії переходити всіх на невичерпні джерела, на Чисту Енергію Renewable Energy, Енергію Миру, на головній площі Лісабону 12 травня перед фіналом Евробачення.

Моя музика і шоу WILD ENERGY – трансформація чистої енергії стихій.

Мій меседж “Енергія має бути доступною та необмеженою, Free Energy”.

Чиста Енергія – це Енергія Миру. За Солнце воювати не будуть. 
Енергія Землі, Сонця, Вітру, первісна енергія допоможе зберегти Планету. Ця енергія вільна від війн та політики, за яку не будуть воювати, яку не зможуть викрасти. Це Енергія, яка дається нам даром, невичерпна та безмежна.

Закликаю нас переходити на Чисту Енергію, Renewable Energy.
100 percent Renewables is possible! Everywhere!
Нехай про це знає кожен.”

 Спеціально для виступу в рамках Євробачення 2018 співачка готує дует з всесвітньо відомим українським музикантом. Його ім’я буде оголошено 11 травня за день до шоу.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

7 − two =