Бізіборд, або розвивальна дошка для дитини від Mybuy24.net

Різне

Бізіборди – це розвиваючі дошки для допитливих немовлят та малюків, які заохочують самостійну гру. Створені за методикою Марії Монтессорі, суть якої полягає в розвитку природного бажання дитини навчатися, пізнавати оточуючий світ та сприяти розкрити внутрішній потенціал дитини за допомогою відчуттів. Такі іграшки (обладнання) створені на основі спостережень і покликані для природного навчання малюка, без надмірного втручання дорослих.

Малюки люблять витрачати енергію, і це часто означає грати з “дорослими” речами, які ми б вважали за краще, вони б не чіпали , такі як ключі від машин, кухонні таймери, вимикачі або краники. Незважаючи на те, що батьки не хочуть знижувати зацікавленість різними речами, також хочуть вберегти діток (і цінності!). Відмінний спосіб це зробити купити бізіборд https://www.mybuy24.net! Все, що потрібно малюкові для гри, – замки, світлові вимикачі, дверцята, колеса, шестерні, дзвоники, шнурування, присутні на бізіборді.

Кожна розвиваюча дошка створена з любов’ю та думкою про маленького дослідника. Всі елементи бізіборда ретельно відбираються з урахуванням їх взаємодії з дитиною. Бізіборди підходять для немовлят та малюків з того моменту, коли вони можуть сидіти без допомоги. Всі деталі надійно закріплені гвинтами або ж нетоксичним клеєм, так що дитинка не зможе їх відірвати та проковтнути.

Переваги розвиваючих дошок:

  • Взаємодія з бізібордом заохочує до розвитку моторних навичок;

  • кожен елемент і деталь перевіряється;

  • дошки створені з думкою про безпеку та розвиток;

  • кольоровий дизайн;

  • можливо замовити бізіборд з ім’ям дитини;

  • відкриття повсякденних об’єктів малюком;

  • утримує діток зайнятими, поки ви робите свої справи.

Круті та барвисті розвиваючі дошки мають безліч цікавих деталей на великому шматку деревини, також можна нанести ім’я вашого маленького дослідника, щоби він мав іменний бізіборд. Всі елементи екологічно чисті і ні в якому разі не зашкодять малюкові.

Отож, бізіборд – це цілий ігровий майданчик для розвитку чудових навичок моторики, уваги, наполегливості та фантазії вашої дитини. З допомогою розвиваючої дошки дитина навчиться правильно в’язати черевики та зав’язувати шнурки, ознайомитись із годинником, геометричними фігурами та цифрами, навчитися користуватися побутовими перемикачами та дзвониками, відкривати та закрити замки, засувки. Бізіборд – ідеальний варіант для допитливої дитини, якій цікавий навколишній світ!

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nineteen − eight =

Translate »