Арсен Мірзоян випустив кліп про ідіотські вчинки

Музика

Останні відеороботи Арсена Мірзояна тяжіли до масштабності. Наприклад, в ролику на пісню “Джеральдіна” знімався в засніженій Україні і на теплих морях. А “Не Магеллан” знятий в порту серед заржавілих кораблів. Такі відео моментально захоплюють і заворожують.

Але в новому кліпі Арсен Мірзоян вирішив відійти від філософських образів, епічності і інших трюків, які повинні справити враження на глядача. “Ідіоти”, трек з четвертого студійного альбому “Слова і Ноти”, розповідає про історію моментальної закоханості, яка може виникнути, скажімо, на квартирнику. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Дівочі сльози і магія музики Michelle Andrade

Кліп вийшов під стать – легким, невимушеним, навіть злегка еротичним. Режисер Олег Борщевський зобразив Мірзояна знатним на тусовці в барі: 

Цей кліп – картинка і атмосфера. Мірзоян все ж виконує рок, а це не тільки музика і текст, а ще жінки і алкоголь. Але з піснею відео пов’язано більше, ніж може здатися. Іноді ми робимо абсолютно ідіотські вчинки, часто це пов’язано з тим, що ти трохи перебрав. А вранці ми тверезіємо і живемо далі звичним життям” 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Група MOZGI презентувала танцювальний літній хіт

Арсен не став опиратися ідеї, а навіть навпаки – із задоволенням став центром уваги: 

Я дуже хотів відтворити круті квартирники, раніше вони називалися “come as you are” (в перекладі з англійської мови -“приходь таким, як ти є”). Всі розкуті, молоді, п’яні. Також мені хотілося трохи висміяти наші реалії життя. сучасність диктує свої правила: постійні стріми, фото, селфі, відео. Частіше потрібно просто насолоджуватися, а “фото” завжди залишиться в спогадах і відчуттях“. 

Єдиною загадкою залишається початок кліпу, в якому дівчина на вулиці розповідає про розбите серце і в неї мало не врізається машина. Хто сидів за кермом авто і через кого у дами був зіпсований вечір – питання, на які відповіді, можливо, знайдуться в наступних кліпах. 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

thirteen + 7 =

Translate »