Руслана представила Україну на Міжнародному Форумі у Астані

Музика

Руслана виступила на унікальному XI Astana Economic Forum, як Амбассадор Відновлювальної Енергії від України. Візит в Казахстан відбувався на запрошення Міжнародного центру зелених технологій. Захід був присвячений глобальним викликам сьогодення.

Форум відкривав Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв. Серед спікерів – Пан Гі Мун, Рае Квон Чунг, Стів Возняк, Руслана, Вільям Томпсон, Ганс-Йозеф Фелль та багато інших відомих людей, представників різних фондів зелених технологій по всьому світу, ООН, ОБСЄ тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    ОФІЦІЙНО: LOBODA народила!

Руслана розповіла:

«Своїм виступом я доповнила захід як соціальний та музичний голос. Голос з України та від України! Cпільними зусиллями ми прагнемо виробити новий підхід до енергії – її генерування та споживання.

У своїй промові на панельній сесії “Зелена економіка: Нова модель стійкого зростання” я, як українка, як представник держави, що потерпає від енергетичної агресії та тиску, зробила акцент на енергію миру – енергію, яка зупиняє війни за енергоресурси, енергію, яка набагато перспективніша за не завжди безпечний атом. Від України, яка постраждала від Чорнобильської катастрофи, ця тема набуває особливої актуальності.

Я, як і моя країна, виступила за нову енергію – енергію Сонця і Землі, еко-енергію, Renewable Energy Наша мета зробити цю енергію популярною серед людей світу. Ця енергія здатна зупиняти війни. Переконана, що у найближчому майбутньому війни за енергоресурси припиняться. Енергії буде достатньо для всіх. Люди зможуть самі вирощувати урожай енергії і збирати його. Всі зможуть забезпечувати себе енергією самі , продукувати її і заробляти на ній.

У майбутньому дуже зміняться технології. І я хочу бути провідником цих новаторських технологій.»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    TARABAROVA розповіла про свою вагітність

Руслана вважає, що у майбутньому енергія має бути вільною, доступною і майже безкоштовною.

Співачка доповнила: «Ми маємо прийти до такої форми, яка унеможливить конфлікти і забезпечить чисту екологію. Об’єднуватиме людей, а не вноситиме розбрат.»

Окрім безпосередньо участі у панельній дискусії, Руслана мала особисті зустрічі із спікерами, інтерв’ю для провідних медіа Казахстану. Також артистка взяла участь у церемонії висадження дерев на зеленій алеї.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

16 + seventeen =

Translate »