У свій День народження Руслана відкрила двері свого ЕКО-будинку для журналістів - MusicUkraine

У свій День народження Руслана відкрила двері свого ЕКО-будинку для журналістів

Музика

24 травня одна з найпопулярніших і титулованих співачок України – Руслана відсвяткувала свій ювілей в незвичайній манері. На честь особливої ​​дати артистка влаштувала несподіване ранкове паті. Співачка запросила журналістів до свого енергоактивного будинку, який повністю забезпечується Чистою Енергією! Руслана наочно продемонструвала, що її прихильність бережного ставлення до природи і свого коріння не порожні слова. Уже багато років співачка пропагує здоровий спосіб життя, енергетичну незалежність, національні традиції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Руслана представила Україну на Міжнародному Форумі у Астані

Руслана зустріла журналістів у своїй великій студії, де відразу презентувала акустичну версію нової пісні «Angel». Нова пісня артистки не схожа на її колишні пісні з альбому «Дикі танці», трек вийшов ліричний і дуже мелодійний. На студії Руслана продемонструвала гостям віртуозну гру на трембіті та цікаві ритми, зіграні на звичайній косі. Співачка дала можливість журналістам зіграти на цих унікальних інструментах і випробувати самим, скільки сил і вміння потрібно, щоб витягти мелодію або ритм із здавалося б простих джерел. Після Руслана провела екскурсію по своєму будинку, де розташовані репетиційна база, студія звукозапису, відеостудія, зимовий сад. Всі приміщення на 100% забезпечуються енергією вітру, сонця і землі. Своїм прикладом співачка довела, що можна жити в гармонії з природою, берегти планету, будучи незалежним і сучасним. Україна має величезний потенціал в зеленій сфері, і Руслана закликає всіх наслідувати її приклад, так як поновлювані джерела енергії – це і є справжня незалежність і майбутнє кожної людини і людства в цілому.

Навколо будинку росте багато квітів і запашних трав, на зеленому партері перед будинком з висоти пташиного польоту можна вгадати малюнки з молодого самшиту, висадженого в формі рун. Це ідея чоловіка Руслани – Олександра Ксенофонтова, джерело космічної сили і просвітління.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Даша Астаф’єва стала білявкою

З гостями Руслана поділилася своїм рецептом краси і довголіття: «Рецепт довголіття і краси – це невичерпна енергія в кожному з нас. Вона збережена в нашій автентичній культурі, яку я всебічно вивчаю. Я дуже заглибилася у вивчення цієї культури. І не тільки в Карпатах, а по всій Україні. Мене цікавлять всі наші обряди і традиції, які несуть в собі елементи унікальної музики з унікальними властивостями. В Україні, як і на Тибеті, в Індії та Африці, збережені техніки зцілення музикою. Музика – це ваш голос, ваше тіло, які об’єднуються з енергією стихій. В горах прийнято співати. Коли я заглибилася в нашу автентичність, я зрозуміла, що в Україні існує така музика, якої зцілювалися. Власне для цього ми зараз і готуємо новий проект, нове шоу, головною метою яких є заклик до людей переходити на чисті джерела енергії».

Разом з журналістами Руслана піднялася на терасу даху свого будинку і показала частину енергонезалежних технологій, які використовує її енергоактивний будинок – вітрогенератори, сонячні батареї і сонячні колектори. Співачка влаштувала для гостей цілу екскурсію по своєму будинку майбутнього, який став таким задовго до моди і економічної необхідності, який є всього лише логічним продовженням ідеології і стилю життя української зірки.

За традицією, Руслана загадала бажання і задула свічки на іменинному торті, який подарувала мама Ніна Аркадіївна, і пригостила ним усіх друзів-журналістів. Без найменшої паузи, відразу після дня народження артистка вирушила в аеропорт, наступною країною в графіку співачки значиться Китай.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Дзідзьо показав пікантний тизер свого нового фільму “DZIDZIO перший раз”

Прямо перед вильотом, в аеропорту фани з різних куточків України влаштували сюрприз для Руслани – приїхали з кульками, фруктовими букетами і квітами, щоб привітати співачку. Шанувальники подарували Руслані гарну сукня-вишиванку.

Руслана зізналася, що це був один з найбільш пам’ятних Днів народжень в її житті!

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

thirteen + twelve =