Поради: Як вибрати гітару?

Різне

Всі люблять слухати музику, а деякі люди дуже тонко сприймають звук. Таке сприйняття сприяє тому, що на світ з’являються нові пісні. Крім вродженого таланту потрібно придбати музичні знання, навчиться грати на музичному інструменті.

Вибрати якісний і, головне, зручний інструмент складно не тільки новачкові, але і професіоналові. У першому випадку заважає банальне незнання всіх тонкощів музичної справи, а в другому просто завищені вимоги і якась упередженість. Тому найкращий варіант, це звернутись за допомогою до знаючих людей. Зараз це не проблема, проконсультуватися можна як онлайн на сайті http://musicbase.ru/ так і у продавців в магазині.

Але якщо ви наважуєтеся купувати інструмент, то варто озброїтися базовими знаннями. Наприклад, купуючи гітару (цей інструмент найчастіше використовують музиканти) необхідно звернути увагу на наступні тонкощі.

Розглянемо естрадну гітару. Дехто називає її акустичної і це вірно, але до акустичних в глобальному сенсі відносять і класичну гітару, яка в корені відрізняється від естрадної, тому їх не варто плутати. Естрадна гітара має більш вузький гриф і збільшену деку. До того ж, для гітар цього типу використовують металеві струни.

По-перше, потрібно розібратися з ціною, на яку ви можете розраховувати. За ціновою політикою ці інструменти можна розділити за наступними категоріями: бюджетні і професійні моделі.

Бюджетні інструменти цілком гідної якості. Вони підійдуть як початківцям, так і любителям. Яскравий звук і цілком доступна ціна. Кращі моделі цієї категорії: TREMBITA L-17, YAMAHA F310, FENDER CD 60 SB V2.

Професійні моделі – це кращі представники серед акустичних гітар. Це дорогі моделі, якість яких в точності відповідає їх ціні. Лідерами продажів можна назвати: Yamaha FG730S, Fender CD-140S, Ibanez AW3000 NT.

По-друге, потрібно врахувати, що в деяких акустичних гітарах вбудований звукознімач, що дозволяє підключити гітару до пульта мікшера або гітарного підсилювача. З ними можна виступати на концертах, вечірках.

По-третє, при безпосередній купівлі інструменту необхідно перевірити гітару на наявність технічних дефектів. Це означає, що: якісна гітара повинна бути гладкою без зовнішніх дефектів (нерівностей, вигинів і подряпин); гриф у інструменту повинен бути рівним без вигинів і поглиблень; гітара повинна мати ідеальний лад; корпус гітари повинен бути товстим; відстань між ладом і струною не повинно перевищувати 4-5 мм.

По-четверте, при можливості послухайте інструмент або подивіться його відео-огляд в інтернеті. Це дуже важливий крок на шляху до придбання акустичної гітари. Звучання це справа смаку. Тому відкиньте всі вказівку експертів і професіоналів далеко в сторону. Зараз Ви повинні покладатися тільки на свої внутрішні відчуття. Тільки той інструмент, який зможе Вас зачепити, відкриє всю багатогранність гри і принесе максимум задоволення від занять і навчання.

Зараз можна знайти якісні відео огляди практично на будь-які моделі естрадних гітар, та й не тільки гітар. Ви зможете оцінити якість звуку і головне отримати більш-менш об’єктивну, незацікавлена ​​думку.

По-п’яте, купивши гітару, не забудьте придбати аксесуари. Адже без струн, ременя, медіатора і чохла комплект буде не повним.

Таким чином, якщо врахувати вищенаведені поради, то з’явиться можливість купити не тільки якісний інструмент, а й вірного «творчого друга» з яким можна «і в вогонь і у воду».

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nine − 6 =

Translate »