...

Pianoбой подарував концерт на останній дзвоник

Музика

Діти змогли об’єднати все місто в бажанні виграти конкурс, призом в якому став концерт улюбленого гурту

10 квітня Pianoбой презентував емоційний кліп на пісню “Все, що тебе не вбиває” – метафорічну історію про цькування (булінг) підлітка у школі. Відео стало вірусним у шкільному середовищі. Багато соціальних програм взяли його за основу своїх анти-булінговых кампаній. Навіть зірки після виходу кліпа по-своєму підтримали тему флешмобом #всещотебеневбиває: про свої історії цькування розповіли Джамала, Євген Кошовий, Анна Завальська, Наталя Гаріпова, Фагот, Open Kids та інші.

– Після зйомок стихійно виникла ідея підтримати дітей та підлітків не тілько піснею та кліпом. Ми придумали подарувати концерт на останньому звонику тій школі, яка більше за всіх цього б хотіла – переможець мав набрати максимальну кількість коментарів під відео з назвою міста та номера школи від унікальних користувачів, – розповідає Дмитро Шуров.

15 травня став відомий переможець – школа №4 міста Стрий Львівської обл.  Вона стала найактивнішою серед більше ніж  16 тисяч учнів інших шкіл України (в пя’тірку лідеров, окрім Стрия, увійшли дві школи Тернополя, Дніпро та Мукачево).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   У свій День народження Руслана відкрила двері свого ЕКО-будинку для журналістів

Це означає, що учні настільки хотіли перемоги, що підключили не тільки родичів та друзів, але й багатьох випадкових мешканців міста Стрий. Діти показали Украінї, як треба об’єднуватись заради досягення мети.

 Гурт Pianoбой вперше зіграв не тільки у школі, але й о 10 ранку. Й вперше виходила на сцену одразу після виконання державного гімну. Шуров та компанія отримали від учнів велику кількість чудовх плакатів, малюнків та подарунків, серед яких величезний торт у вигляді піаніно від 11-го класу, букет з конфет та цілу стіну теплих та вдячних слів від батьків, які, до речі, теж емоційно відплясували весь концерт. А шкільна адміністрація пригостила команду Pianoбой смачним шкільним сніданком та обідом. Решту витрат на проведення концерту – транспорт, звук, сцена, персонал – взяв на себе гурт Pianoбой.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nine − two =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.