Анатолій Анатоліч зіграє в авантюрный комедії «11 дітей з Моршина»

Кіно

Телеведучий і головний «Зе Інтерв’юер» країни Анатолій Анатоліч приєднається до зіркового касту комедії «11 дітей з Моршина» від продюсера нашумілого «DZIDZIO Контрабас», у якому вже заявлені Сергій Бабкін, Олександр Скічко, Альона Лавренюк, Гарік Корогодський та інші.

Анатолій Анатоліч вже мав досвід гри у кіно: його роль вбивці Степана Бандери у фільмі «Секрети Бандери» стала однією з найяскравіших. Анатоліч знімався у новорічному мюзиклі «1+1 вдома», і озвучив не один фільм і мультфільм. Також зіграв у виставі «Гостя» з такими іменитими акторами як Ахтем Сеїтаблаєв та Лариса Руснак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Сергій Бабкін з родиною взяли участь у самому «жахливому» челленджі

Цього разу його роль в «11 дітей з Моршина» буде близька до того, в чому він справжній профі – вивідувати у людей потрібну інформацію, бути справжнім психологом у розмові. Та кого саме зіграє Анатоліч, поки що залишається секретом.

Про фільм:
Немає нічого неможливого для тих, чиє життя лише починається! Ватага дітлахів із українського курортного містечка вирішила погратися у дорослі ігри – організувати аферу століття. На що здатні 11 дітей з Моршина, можна лише здогадуватися.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × three =

Translate »