Дмитро Комаров та Андре Тан створили трикутний глобус, що рятує життя

ТВ

Благодійний тандем мандрівника і дизайнера показує, що творити добро – просто!

13 червня в одному з столичних ресторанів відомий український дизайнер Андре Тан і телеведучий, автор проекту “Світ навиворіт” Дмитро Комаров презентували спільну благодійну ініціативу.

Передусім зазначимо, що Дмитро Комаров вже довгий час займається своїм проектом “Чашка кави”, пропонуючи всім небайдужим людям помалу, в міру своїх сил допомагати важкохворим дітям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Океан Ельзи презентують новий сингл “В небо жене”

Філософія проекту проста – не обов’язково витрачати на благодійність колосальні кошти, іноді досить відмовитися вранці від покупки кави і направити зекономлені гроші на потреби оточуючих. І якщо так час від часу буде робити кожен, то необхідні суми на лікування буде збирати легше.

Саме в рамках проекту “Чашка кави” Андре Тан і Дмитро Комаров створили оригінальну м’яку іграшку у вигляді трикутного глобуса.

Цей символічний подарунок буде продаватися в мережі магазинів Андре Тана “а. Tan by Andre Tan” всього за 99 гривень, а всі гроші від продажу іграшки будуть перераховані на лікування малюкам, яким допомагає проект “Чашка кави”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Маша Собко похвалилася романтичними фото з чоловіком

“Ми багато років створюємо іграшки, гроші від продажу яких йдуть на благодійність. Всі вони мають трикутну форму і цього разу ми теж вирішили не йти від нашої концепції, розробивши трикутний глобус. Іграшка, яка проектує світ навиворіт, розрив шаблонів, нестандартний підхід до всього, що нас оточує і піднімає на поверхню те, що так незручно обговорювати і афішувати”, – прокоментував спільно розроблену іграшку Андре Тан.

Андре і Дмитро розповіли, що вони не завжди афішують той факт, що вже багато років займаються благодійністю і намагаються допомагати тим, хто по-справжньому цього потребує. Саме спираючись на цей досвід і був створений проект Дмитра Комарова “Чашка кави”.

“Щодня до нас приходять десятки листів з проханням про допомогу, і дуже важко усвідомлювати, що, на жаль, ми можемо допомогти не всім. За весь час існування проекту “Чашка кави” нам вдалося зібрати близько 25 мільйонів гривень і врятувати не одне життя. Я щасливий, що в нашій країні є так багато небайдужих людей, які усвідомлюють, що досить просто відмовитися від чогось незначного і врятувати нехай одне але життя”- розповів Діма Комарів.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fourteen + 17 =

Translate »