Свято Сонця для всієї родини пройде в Києві 16 червня на ВДНГ! - MusicUkraine

Свято Сонця для всієї родини пройде в Києві 16 червня на ВДНГ!

Музика

Починаючи з полудня в суботу 16 червня на ВДНГ у Києві будуть багато говорити і співати про Сонце і сонячну енергію. І навіть грати в сонячні гри. Це буде свято для всієї родини! Зірки, вчені та громадські діячі розкажуть усім бажаючим про можливості, які відкриває кожному українцеві поновлювані джерела енергії. А оператори ринку сонячної енергії підкажуть, як «перейти на Сонце» і дадуть відповідь на всі питання. Все це називається Abilities Camp і він – про можливості, які слід знати кожному. 

Хедлайнер Abilities Camp – Руслана. Вона щиро вірить в необхідність чистої енергії для нашої країни і є послом відновлюваної енергетики в світі, виступаючи в її підтримку з провідних світових сцен, на форумах і конференціях. 

Разом з Русланою на Abilities Camp виступлять висхідні зірки – VLADA, Валерія Христюк, Ярослав Родальскій, Поліна Загній.

Все активності в Abilities Camp безкоштовні! 

Зарабатывай приличные деньги на своем блоге на сайте https://blogun.ru/transportedcebgjgg.html

У виставковій зоні AbilitiesCamp буде представлений самий доступною спосіб впустити сонячну енергію в свій будинок – популярний стартап Solar Gaps – розроблені в Україні жалюзі, що генерує енергію від Сонця.

Експерти і волонтери Екодім розкажуть про світовому тренді переходу на відновлювану енергетику та пригощатимуть смачною кавою, приготованим за допомогою сонячного концентратора.

Проект Джоуль дозволить всім бажаючим прямо на Abilities Camp підібрати найкращу пропозицію по монтажу сонячних станцій будь-якого розміру і конфігурації.

Не тільки для практиків, а й для мрійників знайдеться місце на AbilitiesCamp. Дрім-пленер – подорож в майбутнє – проведе Олександр Янович, колекціонер і власник центру сучасного мистецтва White World. Повернуться учасники цієї дивовижної екскурсії в наш час з сувенірами у вигляді картин і оповідань про майбутнє, які увійдуть до книги «Історії майбутньої України».

Цілу сонячну програму приготувала для дітей відома письменниця і фахівець з розвитку дитячої креативності Оксана Шпортько. Казкотерапія, сонячні малюнки, вироби і навіть перший в світі чемпіонат по сонячному спорту – дітям точно буде, чим зайнятися, поки батьки слухають виступи на головній сцені AbilitiesCamp.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 + 4 =