Нателла Крапівіна відкриє в Києві ресторан «Орел і Решка»

Музика

Як продюсер Нателла Крапівіна відреагувала на вагітність LOBODA? Чи співає караоке, а також про дитинство в Ашхабаді і кінематограф. 

Ексклюзивно на радіо NRJ Ukraine в авторській програмі Міли Єремєєвій Нателла Крапівіна чесно зізналася, як відреагувала на вагітність LOBODA: 
«Чесно, я дуже злякалася, тому що для мене, як для продюсера Світлани, це було дуже несподівано. У нас все розписано по годинах. Але Свєта в черговий раз перевершила всі мої очікування і сказала, що нічого скасовувати не потрібно – ми будемо працювати до останнього місяця» 

Про кулінарні здібності: 
«Так як я з сім’ї, де існує культ їжі, то готувати мені подобається. І виходить шалено смачно, це передалося від мами». 

Про мрії: 
«Мрію відкрити свій ресторанчик «Орел і Решка»- кафе-літак, в якому люди зможуть відчути себе як в подорожі. Ми налаштовані рішуче, вже на стадії активного пошуку приміщення». 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   MamaRika випустила Файний літній хіт

Про дитинство: 
«Моє дитинство пройшло у дворі, там ми всі зустрічалися. У нас було наше місце – якісь стовбури дерев, гілки, сучки. І 15 дітей. Батьки виносили всяку їжу, смажили в тандирі лаваші … А потім вечері ми грали в козаки-розбійники. Це були прекрасні часи» 

Про те, як потрапити в команду LODODA: 
«Так все просто: потрібно просто прийти і поговорити зі мною, після однієї розмови все зрозуміло» 

Про дітей: 
«Буквально сьогодні, спілкувалася з мамою і дочкою про другу дитину. Дуже хочу, правда. На що Софія мені відповіла, мовляв, мама, почекай 7 років, і будемо ходити вагітні разом 🙂». 

Нагадаємо, що зараз проходять зйомки відеокліпу LOBODA «SuperStar», вихід якого планується на початку липня.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

20 + ten =