...

Система якості сонячних батарей

Різне

Система контролю якості сонячних батарей

Існує система OEM (англ. Original equipment manufacturer – «оригінальний виробник обладнання» – організація, що продає під своїм ім’ям і брендом обладнання, зроблене іншими підприємствами), що одержала широке поширення, в тому числі і в Україні, укупі з «пекучим бажанням» заводів, які не мають можливість випускати конкурентний продукт, іноді випускає на ринок товари, потужності яких вказані «за бажанням замовника», в частковому «відриві від реальності». Одним словом покупець, роль якого виконує компанія-постачальник товарів на український ринок, за власним бажанням може вказати номінал і інші характеристики товару, свідомо округливши їх у більшу сторону. Так виходять «надефективні», але тільки «за папірцями» . На жаль, такі продукти дуже часто зустрічаються як в «економ», так і в середньому сегменті.

Як перевірити? До покупки, на жаль, ніяк. Перевірити можна лише в реально працюючих системах і в порівнянні.

Відволікаючись на можливі причини відмінностей номіналу сонячних батарей, ми зовсім забули розповісти про фактичну наявність різниці параметрів, в розрізі навіть однієї партії одного виробника вона обов’язково є.

Розглянемо сертифікат заводу, який додається до паллету з 26тью сонячними панелями HH-POLY280W. Потрібно відзначити, кожна сонячна панель має свій унікальний серійний номер! Це обов’язкова умова заводів, які виробляють якісну продукцію. Серійний номер містить всю інформацію про термін виробництва і дозволяє відстежити дані використовуваних матеріалів. Серійні сонячні батареї проходять обов’язково дослідження параметрів готового виробу. Отримані дані заносяться в систему і додаються разом з постачанням.

Наприклад:

У пелеті №10 з заводу прибуло 26 сонячних панелей з номенклатурою HH-POLY280W, 280Вт. Кожен виріб має серійний номер з 20 букв і цифр. Для кожного вказані параметри робочої напруги, напруги холостого ходу, струму короткого замикання, максимальної потужності і ефективності. Зверніть увагу, що для більшості з номінальною потужністю 280 Ватт (заявленої заводом і постачальником), згідно з дослідженнями P max знаходиться в діапазоні 295,33 ~ 303,19 Ватт. А ефективність полікристалічних панелей досягає 18,56%.

Тобто сонячна панель HH-POLY280W – 280Вт по праву може вважатися 300Вт моделлю сонячної батареї, про що свідчать проведені дослідження.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

11 − one =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.