Новий кліп MOZGI: понад 100 камер і 6 технік зйомки

Музика

Група влаштувала «Влажный пляжный движ» в басейні з півсотнею дівчат.

Днями MOZGI влаштували «Влажный пляжный движ» на музичному фестивалі Atlas Weekend і розірвали своїм яскравим шоу 154 тис гостей. А в новому відео до цього гімну літа 2018 розгойдали пляж на даху City Beach Club жаркими танцями з 60 найкрасивішими дівчатами країни. Режисером відеоінструкції зі створення літньої вечірки став Леонід Колосовський. Кліп вийшов масштабним – зйомки тривали майже два дня. Гаряча літня атмосфера створювалася в досить екстремальних погодних умовах: то знімальна команда мерзла від холоду, то техніка виходила з ладу через високу температуру. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Тіна Кароль назвала свою вагу і розповіла про секрети своєї дієти

MOZGI Production задіяли в кліпі рекордну кількість технік зйомки. Однією з них стала технологія буллет-тайм, яка відома з 90-х і вперше використовувалася у фільмі «Матриця». Для її втілення застосували безпрецедентну кількість техніки – 100 камер встановлювали шість годин! Використовували також стереокамерами для 3D-зйомки, бодімаунт для створення ефекту обертового простору. Спеціально для підводної зйомки знайшли в Україні єдиний підходящий підводний бокс для камери, яка застосовується для зйомок в океанах. 

MOZGI: «Влажный пляжный движ» – це смачний коктейль гарного настрою, качового музики, красивих засмаглих тіл і відриву. Це спекотне літо в трьох хвилинах!» 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

6 − five =