Тоня Матвієнко ілюструє складні відносини у новому кліпі

Музика

Кохання та відносини, мабуть, одна з найскладніших речей, яка трапляється з простою людиною. Вирій почуттів поглинає з головою. Раціональність та тверезість думок зникає, а на їх місце приходять емоції, які складно пояснити та ще важче – контролювати.

Про це нова пісня та кліп Тоні Матвієнко “Хто я для тебе?” Загадковий режисер, ім’я якого Тоня залишила у таємниці, використав цікаву метафору – проілюстрував складні відносини за допомогою співачки та камери. Тоня залишилася собою, а роль чоловіка, якого вона кохає, виконала…бездушна камера. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Новий кліп MOZGI: понад 100 камер і 6 технік зйомки

Стиліст Стася Монастирська зробила для Тоні зовсім інший “лук” – одяг, зачіска та колір волосся, що натякає на кардинальні зміни після розриву. Саме за цим майже  колишній коханий спостерігає немов камера, в якої безкінечний обсяг пам’яті.

“Напевно, майже у кожної жінки раз у житі виникало подібне питання. Є ситуації, коли не байдужа тобі людина поводиться дивно і своїми вчинками змушує сумніватися у справжності почуттів. Якщо немає визначенності і впевненості, ти питаєш: “Хто я для тебе?” –  коментує Тоня Матвієнко.

У пісні Матвієнко поєднала спів з народними відтінками та сучасний саунд,що робить пісню дуже бажаною для ефірів українських радіостанцій. Тому чекаємо “Хто я для тебе?” у великій ротації та й звісно – відповідь на питання, яке закладено у назві композиції. Але для кожного вона буде своя.    

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × five =

Translate »