Руслан Сенічкін став багатодітним

Кіно

Вчора, 11 липня в Києві у кінотеатрі Оскар відбулася зіркова прем’єра найочікуванішого мультику літа «Монстри на канікулах-3».

Телезірка Руслан Сенічкін дав український голос одному з головних героїв мультику –  багатодітному вовку Вейну, який за сюжетом у круїзі на морях намагається розслабитись і відпочити від домашніх клопотів зі своїми дітьми-вовченятками.

Руслан у дубляжі не новачок і завжди з великим ентузіазмом приміряє нові ролі. «Вовк Вейн ще той тюхтій  і підкаблучник. Дуже несміливий як для вовкулаки, але ж як він любить своїх дітей, як він гарно проводить час з ними! Він щирий, емоційний, він відкритий до щастя і живе на повну. Дублювати його було непросто: він за мить перетворювався з милого татка в невпевненого чоловіка чи друзяки-реготуна.  Вейн мав би бути суворим і зубастим хижаком, але в «Монстрах» він багатодітний вовк-гедоніст! Ви ж усі любите Вейна і вовченят?!» – захоплено розповідає про досвід дублювання Руслан.

На прем’єру мультфільму підтримати та почути голос Руслана прийшли його колеги –  відомі ведучі  телеканалу 1+1: Неля Шовкопляс з чоловіком, яка нещодавно взяла участь у новому сезоні проекту «Модель XL», реальні багатодітні родини вагітних четвертими малюками Валентина Хамайко та її сестра Іра – на двох у них зараз шестеро діток, а буде 8 (!), а також ведучий «Сніданка.Вихідний» – Олександр Попов та фуд-експерт Олексій Душка з дружиною.

А напередодні прем’єри відомий телекулінар Руслан Сенічкін у ефірі  Сніданку з 1+1 приготував справжню монстрячу страву – “Фаршировані яйця для монстрів

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

13 + seventeen =