Відгук, як Express Finance виручив мене з моєю мрією - MusicUkraine

Відгук, як Express Finance виручив мене з моєю мрією

Різне

Я студент. Навчаюсь у Києві. Як більшість студентів проживаю у гуртожитку, після навчання йду підробляти, маю мрію полетіти до Індії.

Одного разу мене запросили відвідати цю країну. Оскільки це було спонтанно і я фінансово не готувався до подорожі – виникла негайна потреба у позиці значної суми коштів.

Друзі-студенти порекомендувати кредитку компанію Express Finance. Я не вагався, зайшов на їх сайт https://expressfinance.com.ua/ Дійсно розглянули та оформили кредит протягом доби, гроші перерахували на банківську карту, не запитували посередників, довідку про доходи.

Я був шокований та приємно здивований, що простому студенту так легко дадуть кредит. Це говорить про те, що ця компанія міцно «стоїть на ногах», має великий досвід роботи та платоспроможність. Але це ще не все, що я хотів розповісти про Экспресс Финанс.

Коли повертався до Києва, літак затримали у Нью-Делі, а у мене якраз підходив термін внесення платежу по кредиту, а у залі очікування не було ні терміналів, ні відділень і картка була валютна. Жах. Я ще так ніколи не хвилювався, думав, що почнуть рости відсотки, а виявляється ця компанія надає своїм клієнтам можливість відстрочки платежу на п’ять днів. Ви не уявляєте моїх радощів.

Ось так буває. Якщо коротко, то Експресс Фінанс здійснив мою мрію, тому просто потрібно довіритися професіоналам, які все зроблять за Вас.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

sixteen − 3 =