Аксесуари для чоловіків: дрібниці, вирішують все

Мода

Як відомо, правильно підібравши чоловічий аксесуар, можна створити диво!

Поєднуючи модні штрихи з нюансами та не вносячи жодних змін в одязі, чоловік з легкістю може перетворитися з юного романтика в ділову людину. Але не варто плутати класичний чоловічий стиль з дрес-кодом. Піджаки та костюми нерідко асоціюються з несвободою, «системністю» і нудьгою, а речі з подіумів навпаки, з відірваним від реальності богемним світом. Але між цими полюсами криється найцікавіше: класика як спосіб самовираження.

Незаперечним є факт, що модний образ чоловік може створити, тільки доповнивши його правильними аксесуарами. Сьогодні наявність аксесуарів є ознакою смаку, а не статків чоловіка. У список необхідних речей, що вважаються частиною іміджу ділової людини, входять аксесуари, що підкреслюють респектабельність їх власника: краватки, ремені, запонки, парасольки, портфелі, кредитниці, зажими для грошей, сумки, шарфи, шапки, ручки, щоденники, окуляри, ключниці тощо. У магазині TheMan https://theman.ua/ представлений широкий вибір даних аксесуарів так і якісний одяг для чоловіків.  Варто врахувати, що вони доставляють свій товар по всій Україні: Київ, Львів, Івано-Франківськ, та ін.

аксесуари для чоловіків

Головний постулат аксесуарів в чоловічому образі: вони повинні доповнювати, але не відволікати. Одного якісного ременя буде досить для модного шику, а годинник, усипаний діамантами, загрожує стати справжнім моветоном – це скоріше відлякає, ніж приверне. Фінансистам, юристам, банкірам – варто пам’ятати: чим більш консервативна сфера бізнесу, тим більш консервативними повинні бути аксесуари.

Також годинники ділової людини повинні коштувати не менше двох місячних окладів.

Для одного з найважливіших аксесуарів, ручки, теж існує правило: що багатший чоловік, тим дорожче ручка. Найпрестижнішими вважаються пір’яні. Також, особливої уваги, останнім часом стали популярні смарт-годинники. Такі гаджети-годинники, як і стильні та дорогі смартфони принесуть стилю сучасності. Ви одразу дасте знати, що сліткуєте за технічними новинками та модою. 

Отже, підбір класичного гардероба і пошук стилю вимагає часу, але у чоловіків є ідеальна лазівка: набір аксесуарів, кожен з яких говорить про власника не менше, аніж сам костюм. Причому це не обов’язково дорогий годинник або брендове взуття. Цікавих деталей набагато більше, навіть якщо їх не видно з першого погляду.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 + twenty =

Translate »