“З Днем народженням, чувак”: сьогодні Кузьмі Скрябіну виповнилось б 50 (ФІЛЬМ)

Кіно

Сьогодні, 17 серпня, співаку мало виповнитись 50 років.

Сьогодні фронтмену гурту “Скрябін” Кузьмі мало б виповнитись 50 років, якби не 

У день народження знаменитого виконавця команда “Сніданку з 1+1” зняла документальний фільм про Скрябіна під назвою “З днем народження, Чувак”.

Це в нього починалась з того зустріч: “Ти що, чувак, ти що, не знаєш той анекдот?” Я пам’ятаю, о четвертій ранку подзвонив анекдот розказати про тих, чорні білі вівці, тільки там коротенький, а він мені 20 хвилин розказував”, – поділився спогадами про Кузьму перший продюсер гурту “Скрябін” Тарас Гавриляк.

У фільмі про музиканта розповідають родина та друзі, які теж варилися в українському шоу-бізнесі від початку існування “Скрябіна”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Розпочато зйомки нового сезону «Шерлока»

 “Ми навіть не впевнені, чи ми будемо навіть займатися музикою. А їх вже слухала вся країна“, – пригадав фронтмен “Океану Ельзи” Святослав Вакарчук.

У фільмі глядачам розкажуть, яким сином, чоловіком, батьком і другом був Андрій Кузьменко. Під час роботи над проектом ведучий “Сніданку з 1+1” Руслан Сенічкін поспілкувався із батьком та дружиною Кузьми, які досі не давали інтерв’ю після загибелі музиканта

Також своїми спогадами про Кузьму поділяться його мати Ольга Михайлівна, учасники першого та другого складу гурту “Скрябін”, лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук, музичний критик Ярослав Лодигін, а також гітарист і найкращий друг Кузьми – Олег Турко (Лесик).

Крім того, спеціально для знімань фільму команда побудувала кімнату спогадів, в якій зібрала старі фотографії, афіші та особисті речі Кузьми, які мали для нього особливе значення.

Нагадаємо, у вересні вийде в кінопрокат повнометражний фільм, знятий по мотивам повісні Кузьми – “Місто, в якому не ходять гроші”.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × three =

Translate »