...

Як правильно вибрати вагінальні шарики та інші секс-іграшки?

Різне

 «Все має бути природно», скажуть одні. «Але який сенс в природності без задоволення»,- заперечать інші.  У таких випадках виникає потреба урізноманітнити статеве життя партнерів. Найкращим способом є застосування секс-іграшок.  Але як обрати секс-іграшку? Які вони бувають?

Новачок може розгубитися в світі секс-іграшок. Тому спочатку потрібно визначитися з зоною і видом стимуляції та вибрати найпростішу модель. Поспішивши з покупкою багатофункціонального і дорогого пристрою не варто, адже існує ризик марно витрачених грошей. Гарною підказкою також стануть відгуки користувачів. Вони допоможуть скласти більш повне уявлення про майбутню покупку. До прикладу, на початковому етапі, Ви можете вибрати вагінальки шарики на сайті  https://sex-shop.ua/catalog/vaginalnye_shariki/

Вважається, що кращими є пристрої виконані з силікону, скла і нержавіючої сталі. Їх структура не дозволяє бактеріям проникати всередину. Для їх власників це означає простоту в догляді, безпеку і тривалу експлуатацію. АБС-пластик, термопластичний еластомер (TPE) і термопластична гума (TPR), як правило, гіпоалергенні і безпечні. Вони відносяться до пористих матеріалів, тому вимагають більш уважного догляду і обережності при використанні. Найбільшу небезпеку становлять вироби з ПВХ, желе і вінілу. Вони можуть містити шкідливі для організму хімічні речовини.

Які ж бувають  секс-іграшки та хто повинен їх застосовувати?

На сьогоднішній день секс-шопи пропонують найрізноманітніші сексуальні іграшки, як для чоловіків так і для жінок. До секс-іграшок, які можуть використовувати жінки можна віднести фалоімітатори, вібратори для стимуляції кожної ерогенною зони, анальні стимулятори, вагінальні кульки, вібропомпи, страпони. Чоловічі секс-іграшки бувають такі, як мастурбатори, секс-ляльки і секс-роботи, ерекційне кільце, насадки на пеніс, стимулятори простати. Але не варто забувати, що багато пристроїв можуть використовувати і жінки, і чоловіки, і обидва партнери відразу.

Вітчизняні сексологи для кращого сприймання секс-іграшок партнером рекомендують ряд психологічних правил:

По-перше, розповісти партнеру про своє бажання використовувати секс-іграшки в статевих актах.

По-друге, обговоріть з партнером можливість використання таких пристроїв. Будьте тактовні, щоб у нього не виникло підозр, що ви жахливо незадоволені вашим сексуальним життям.

По-третє, перед тим як ввести пристрій в загальну гру, протестуйте його самостійно. Невдале перше враження може надовго відбити бажання пробувати ще раз.

По-четверте, починайте використовувати іграшку ніжно і акуратно. На початку особливо важливо мати зворотний зв’язок, щоб знайти оптимальний спосіб застосування пристрою.

Отже, якщо ви полюбляєте сексуальні ігри з партнером і не боїтеся експериментувати у ліжку, то використання секс-іграшок стане новою родзинкою у стосунках.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

6 + eleven =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.