Тоня Матвієнко, НІЧЛАВА та Піккардійська Терція заспівали разом у ліричному відео (ПРЕМ’ЄРА)

Музика

Прийшла осінь, а разом з нею – сіре небо, постійний недосип, літри кави та роздуми про щось вічне. Час тягнеться в безкінечність, як і все в голові: думки, плани, різні міркування. В такий час життєво необхідний ідеальний саундтрек. Та, на щастя, три українські музичні формації його записали.

НІЧЛАВА (Андрій Підлужний), Тоня Матвієнко та гурт Піккардійська Терція записали пісню «Навіки»- чуттєву баладу про нерозділене кохання. Голоси Підлужного та Матвієнко разом утворюють красиве, але й водночас сумне поєднання розбитих сердець. Хлопці з Піккардійської Терції не займають жодну з сторін цієї історії, але своїм вокалізом заповнюють простір, додають необхідних акцентів та роблять композицію повною.

Тоня про співпрацю з Андрієм Підлужним розповідає з великим захватомта поміж рядків відчувається фанатська пристрасть до творчості музиканта:

“Пісні Андрія для мене,як бальзам для душі. Завжди проникливі, пережиті серцем. Давно мріяла зробити щось спільне. Він для мене особлива людина у житті, бо початок свого творчого шляхупочинався з  пісеньйого авторства. Дякуютобі за емоції, я відчула, як душі злилися”.

Кліп на пісню був знятий під стать атмосфері, яка панує восени. Майже родинні посиденьки у теплому та затишному колі. Незважаючі на сум, який є лейтмотивом треку, біле навколишнє середовище ніби привносить життестверджуючий відтінок у цю композицію.

Сам Андрій коментує трек таким чином:

“Пісня дуже складна, вона наче спис пронизує наскрізь. Це пісня розлуки. Тоню і Піккардійців я запросив невипадково,адже з кожним з них працював і знаю їхні можливості, їхні чудові голоси. І знав,що краще них передати ці емоції і почуття не зможе ніхто”.

Перші коментарі під відео на YouTube переконують – спільна пісня запала людям одразу:

“Ви так тонко й майстерно вмієте виразити почуття, як ніхто більше. Для мене ця пісня про любов, якій неможливо здійснитись – коли розумієш, що більш нікого так не кохатимеш, але маєш відпустити – назавжди, навіки.Так вишукано  сказати про це – великий талант, дякую, що є такий скарб в українській музиці”.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty + fifteen =

Translate »