Співачка KOLA зняла магічне відео свого народження на пісню “Зомбі”

Музика

Співачка KOLA зняла магічне відео свого народження на пісню “Зомбі”.

Задумом було розкрити народження нового імені за допомогою поєднання ритмічної танцювальної пісні та деталей-образів. Локація для зйомок була не з простих. Це відкритий простір, повністю покритий піском. За день до зйомок різко змінився прогноз погоди – передавали не просто зливу, а штормове попередження.

«За декілька годин були продумані всі варіанти вразі негоди. Дощ падав, але це було своєрідним подарунком для площадки. Зволожений пісок став ідеальним для втілення творчого задуму. Була пророблена величезна робота,в тому числі фізична (кола в кліпі справді викопані в піску).
Особлива заслуга головної виконавиці. Анастасія з легкістю артистично перевтілювалася в образи-стихії. На одній площадці були і день і ніч. Своєю енергетикою вона об’єднувала навколо себе не тільки танцівників, але і всю знімальну команду.» – розповіла режисер кліпу Христина Зінчук.

«KOLA – це символ єднання стихій. Легка і прозора, як повітр’я; пристрасна і темпераментна, як вогонь; стрімка і прониклива, як вода; сильна і впевнена у собі, як земля. KOLA сповнена енергії, KOLA об’єднує навколо себе» – пояснила нам виконавиця.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × two =

Translate »