Прем’єра: TARABAROVA презентувала третій студійний альбом «23:25» - MusicUkraine

Прем’єра: TARABAROVA презентувала третій студійний альбом «23:25»

Музика

11 жовтня в одному з київських кінотеатрів відбулася незвичайна презентація альбому TARABAROVA «23:25». Гості побачили 38-хвилинний музичний фільм, знятий за мотивами альбому.

Обкладинку третього студійного альбому Світлани Тарабарової прикрасили магічні для співачки цифри 23:25 – саме в цей час вона стала щасливою мамою первістка. Практично всю платівку Світлана написала під час вагітності, будучи у піднесеному настрої та відчуваючи натхнення, тому вибір назви був цілком очевидним.

Пісні з нового альбому закликають слухачів на «світлу сторону музики», зігрівають і дають надію: «Почуй мене», «Не чекай», «Казкова», «В моєму серці ти», «Мрій, мрій, мрій», «Невипадково», «Ти особливий». Сингл «Добре серце», який TARABAROVA презентувала в день народження сина, зворушує до глибини душі, а жартівлива «Хочу бути тільки з тобою» залишає найпозитивніші емоції.

Плануєш відкрити інтернет магазин? Звертайся до веб-студії WEBCREATIVE. Створення та розкрутка сайту – швидко та якісно.

Відеофільм створив відомий художник Лесь Панчишин, який зміг відобразити в кадрі один день, 24 години, з життя артистки.

«Мені було важливо, щоб картинка в кадрі була теплою, справжньою, навіть трохи «аналоговою». І я дуже вдячна Лесю за те, що він відчув мою музику і побачив мене саме такою», – прокоментувала TARABAROVA.

Закрита презентація альбому відбулася відразу в двох залах кінотеатру Оскар, щоб розмістити бажаючих першими почути новий альбом співачки. Світлана зустрічала гостей у вбранні від дизайнера Катерини Савченко – білий піджак був декорований вишивкою з назвами всіх пісень з альбому. Привітати співачку з релізом зібралися близькі Світлани, представники ЗМІ, а також багато селебріті.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × 2 =