Більше 50 000 глядачів відвідали виступи Руслани на Різдво та Новий рік - MusicUkraine

Більше 50 000 глядачів відвідали виступи Руслани на Різдво та Новий рік

Музика

Різдво – казкове та світле свято! Цього року Руслана, що стала одним із символів Українського Різдва, полетіла до рідного Львова. Не лише привітати маму з днем народження, не лише зустріти Святвечір в родинному колі з татом, але й дати великий різдвяний концерт 7 січня, на площі перед пам’ятником Т. Шевченку.  

Починаючи з 1996 року, Руслана створювала різдвяні проекти – концерти, шоу, фільми, кліпи, пісні… у Львові, у Києві, в Карпатах… І все заради того, щоб зберегти традиції Українського Різдва, віднайти традиції Новітньої України, повідомляє видання InKorr.com

На концерті у Львові Руслана заспівала різдвяні колядки, неочікувані інтерпретації, нові пісні і вже визнані світом хіти співачки. Люди співали разом з Русланою. На площі було багато людей – львів’ян, гостей міста зі всієї України та з-за кордону. Перед очима захопленої публіки, львів’яни продемонстрували, як вони святкують Різдво. Це був дивовижний вечір, час мрій, час дива! 

– У Львові був більше ніж концерт на площі! Всі львів‘яни, які були присутні, точно скажуть: при -12!!! Всі колядки співали від серця, всі слова йшли від душі! Бо Різдво! Бо ми – Україна! І з нами Бог! Я щаслива, що змогла подарувати всім вам відчуття свята і радості. Христос ся Рождає! Славімо його! Нехай Бог пошле в наші серця максимум чистої любові та чистої енергії, надихне нас і благословить зробити наш світ і життя найщасливішими! – розповіла Руслана.

До речі, у Києві Руслана також дала великий різдвяний концерт 25 грудня на Софійській площі, на Різдво за григоріанським стилем, європейське Різдво, як його називають в Україні. Перша переможниця Євробачення від України вразила глядачів тим, що не побоялася сильного морозу та співала у самій вишиванці більше, ніж півтори години. У Києві на Софійській площі було реальне Різдвяне диво: повна площа людей колядувала, а Руслана весь концерт відспівала, пританцьовуючи на порталах, щоб бути ближче до людей.

На сам Новий рік Руслана зробила унікальне новорічне шоу #ReNewYear на чистій енергії сонця в Бессарабії: вперше у світі увімкнула кнопку переходу на чисту енергію і “заживила” всю енергосистему місця проведення акції 100% відновлюваною енергією, кинувши виклик старій енергосистемі.

– Рівно о 00:00 я включила на сцені кнопку переходу на сонячну енергію. Все відбувалося насправді під бурхливі оплески гостей та учасників події. Цю ідею ми реалізували разом з Віктором Куртєвим. Ця кнопка переходу на власну чисту енергію сонця і вітру, вироблену зі 100% Renewable джерел, також  знаходиться і в голові кожної людини. Цю кнопку зі старою, нібито “недорогою” енергією, за яку ми платимо ціною життя планети, свого здоров’я і майбутнього, треба знайти і переключити у себе в голові! Я переконана, що настав час кинути виклик енергомонополіям і вирушити зі своєю чистою енергією, виробленою сонцем та вітром, в майбутнє на своєму незалежному “Ноєвому Ковчезі”У майбутнє, де ключова кнопка вибору енергії у твоїх руках. На своєму прикладі я демонструю, що все можливо! Рівно опівночі я показала шоу на чистій енергії сонця і закликала всіх у Новий рік переходити на енергію з чистих джерел! – емоційно прокоментувала Руслана.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   У Бессарабії Руслана зустріла Новий 2019 рік на Чистій енергії сонця

Окрім музикантів, разом з Русланою на всіх концертах на сцені був музикант-віртуоз, який грає на українських етно-духових інструментах – Олесь Журавчак.

Загалом різдвяні та новорічний концерти Руслани відвідали більше 50 000 глядачів, які отримали заряд чистої енергії різдвяних та новорічних свят.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

14 + 17 =