...

Як вибрати гольфи під свій стиль?

Леді

Кожна жінка бажає бути яскравою та індивідуальною. Гольфи – важлива деталь для створення образу. Якщо ви вважаєте, що цей предмет не є важливим, значить, ви про нього не знаєте практично нічого.

Здавалося б, що таке гольфи, їх бачили всі, але чи знаєте ви, як правильно їх носити, і те, що вони здатні стати ключовою деталлю нашого наряду? Ні, далі мова йтиме про гольфи, які надягають на ноги, і являють собою щось середнє по довжині між носками і панчохами.

Які бувають красивые гольфы? Абсолютно різні, що і дає їм можливість гармонійно вписуватися в різні образи і стилі одягу. Ці вироби можуть мати різну фактуру – бути щільними, середньої щільності, майже повітряними. Виконаними ці елементи одягу можуть бути з капрону, нейлону, трикотажу, вовни і навіть шовку. Неможливо перерахувати всіх існуючих кольорів і відтінків, так само як і неможливо перелічити всі кольори, відтінки і їх поєднання, в яких виконуються гольфи.

Гольфи розрізняють по довжині:

  • Короткі, є трохи довше шкарпеток;
  • Середні, що доходять до рівня коліна;
  • Високі, звані їх шанувальницями ботфортами.

Напевно, питання про те, як правильно надіти гольфи, викличе у вас сміх. Всі знають, що річ потрібно взяти в руки, визначити, на ліву ногу вона надівається або на праву, скласти її в гармошку, надіти на носок, а потім акуратно протягнути виріб по нозі, поступово вирівнюючи гармошку в красивий гольф. Але мова не про те, як надіти гольфи фізично, а про те, як змусити їх стати частиною вашого образу.

У цьому питанні важлива фактура. Якщо ви одягаєте одяг щільною фактури (наприклад, вовняну), то і гольфи повинні бути щільними. Під легкі ж речі, зокрема, літні, підійдуть елементи гардероба повітряної фактури.

А що ж колір? Він, звичайно, теж дуже важливий!

Білий. Цей колір впишеться в будь-яку колірну гамму, але найбільше він буде доречний, якщо ви хочете додати вашому образу ошатність, святковість;

Чорний. Гольфи цього забарвлення підійдуть для повсякденного носіння, але не гірше білих будуть гармоніювати з абсолютно будь-якими кольорами, відтінками, їх «ансамблями»;

Різнобарвні вироби. Підбирати такі можна як з урахуванням вашого наряду, підлаштовуючись під нього, так і зробивши акцент на самих гольфах, але в такому випадку, щоб «не перегнути палицю», варто підібрати одяг спокійних тонів. Дуже добре виглядають гольфи з принтом, які теж стануть центральним елементом вашого образу, але і в цьому випадку варто підібрати лаконічний наряд.

Отже, носіть гольфи красиво та завжди будьте у тренді.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × 2 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.