Що потрібно знати про дитячі кастинги

Кіно

Що таке кастинг і до чого треба бути готовим, коли Ваша дитина потрапляє в кіноіндустрію?

Почнемо з того, що кастинг – це відбір типажів, причому досить жорсткий. Запись на кастинг https://startime.ua/ проводиться заздалегідь. Деяким діткам вдається майже відразу і без особливих зусиль пробитися на зоряну доріжку і їх помічає режисер або редактор, фотограф знаходить вдалі ракурси і робить правильні знімки, які допомагають дитині зробити швидку кар’єру. Але деякі дітки роками ходять на кастинги і їх не вибирають. А причин дуже багато.

По-перше, не варто боятися. Кастинги для детей https://startime.ua/schoolcourses/shkola-televedushhih – це всього лише чудова нагода для дитини навчитися презентувати себе в незнайомому середовищі  зі знаком «плюс». І не має значення, підійде дитина за якимось фізіологічним або естетичними параметрами – головне, що дитина навчиться поводитися вільно і природно з незнайомими людьми. Важливо не робити з процедури проходження кастингу фетиш і не ставити невиправдану нічим мету дитині – «ТИ ПОВИНЕН ПРОЙТИ!». Потрібно просто підтримувати малечу і цінувати її сміливість.

Ви, напевно, бачили «матусь», які поставили собі за мету реалізувати свої фантазійні або розтрачені можливості за допомогою своїх діточок, тягаючи їх на всілякі кастинги, без розбору, аби «пройшов» і аби «заробив». Противно. Якщо ідея в цьому – краще матусі самій йти. Ідея кастингів якраз таки благородна – навчити дитя вести себе природно і розкуто.

Для участі в катингу батьки повні підготувати дитину за такими параметрами. Наедемо основні рекомендації.

По-перше, на кастинг дитина повинна прийти чистою і охайною. Малеча повинна виглядати природно, як в житті. Дівчаткам не треба робити макіяж, надягати велику кількість прикрас, величезні банти і бальні сукні.

По-друге, «камера не любить»: одяг білого, чорного, темно-синього кольору, дрібну смужку і клітку. Брючки і спідниці можуть бути темними, а сорочки, блузки та футболки краще одягнути яскраві, без великих написів, відомих персонажів і логотипів. Дівчаткам краще не одягати занадто короткі спідниці і мішкуваті штани, джинси, на фото гарніше виглядають однотонні колготки і туфельки з закритими пальцями.

По-третє, дитина 4-х років і старше повинна вміти представитися, назвати: ім’я, прізвище, вік, розповісти про свої улюблені захоплення, згадати і прочитати вірш чи прозовий уривок. Охоче  реагувати на прохання повернутися в профіль, показати руки перед камерою (кисті рук, долоні), посміхнутися або зобразити злість.

Отже, перед тим як почати робити з дитини телезірку, запитайте  у неї особисто про її наміри та бажання. Можливо ви будете здивовані, або навпаки. Поважайте, любіть та прислухайтеся до своїх дітей, тоді вони будуть щасливими.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × 5 =

Translate »