Руслана провела день і ніч на будівництві сонячної станції в Ізмаїлі

Музика

Ні пора року, ні час доби не зупинять Руслану, якщо вона вирішила зануритись у тему та випробувати на собі усі тонкості та нюанси сонячного будівництва.

Амбасадор Чистої енергії у світі Руслана провела день та ніч посеред зими на будівництві сонячної станції «Порт Солар» у Бессарабії. Співачка та посол в одному обличчі дуже щиро цікавилась усіма процесами будівництва майбутньої станції для генерації Чистої енергії.  Але цікавитись мало, Руслана вирішила долучитись до процесу не тільки на словах, але й на ділі. Вона пройшла інструктаж з техніки безпеки та взяла участь безпосередньо у будівельних роботах,  доклавши свій внесок в майбутні сонячні гігавати України.

– Для мене важливо, не тільки побачити, але й самій брати участь у процесі будівництва. Будівництво не зупиняється ні вдень, ні вночі, все для того, аби зовсім скоро почати збирати чисту та мирну сонячну енергію. Я вдячна Віктору Куртєву, що ми можемо разом реалізовувати масштабні та унікальні проекти для майбутнього нашої країни, – поділилась Руслана.

Порт Солар будується на ділянці землі, яка не придатна для землеробства, де ріс очерет. 7 мегават екологічної чистої енергії потечуть у мережу і наповнять будинки людей сонцем… Бессарабія – найбільшсонячний регіон України, сонячних днів у році – 325. Ідеальне місце для розвитку відновлюваної енергетики. Тут все справжнє, щирі люди та натуральні продукти.

Будівництво сонячних станцій – це воістину цивілізаційний поворот в історії планети, щоб не казали недоброзичливці і адепти старої екологічно смертельної енергосистеми. Це виклик!

– Сьогодні ми трансформуємося і всі ми можемо стати учасниками цієї трансформації. До 2037 року атомні станції припинять своє існування в Україні. Кожний прийме рішення, на основі якої технології жити та йти далі. Саме тому ми у режимі реального часу будуємо полігон Чистої сонячної енергії. «Сонячний Порт» – портал сонячної енергії який ми будуємо на місці, де ріс очерет. Сонячні панелі нагадують водяну гладь, а їх в Порт Солар буде 25704, тобто ми окрім Чистої енергії отримуємо впорядковану територію з дзеркальною гладдю. Вже у квітні 2019 року ми плануємо зробити грандіозне відкриття Порт Солар, – розповів Віктор Куртєв гендиректор ГК «Метрополія».

Зима 2019 року для Руслани стала насправді «гарячою». Одразу із сонячної Бессарабії Руслана відправилася не менш сонячні Арабські Емірати, в Абу-Дабі на 9-ту Асамблею IRENA (Міжнародне Агентство з відновлюваних джерел енергії).

Свою участь  в Асамблеї Руслана спозиціонувала для себе, як власне прискорення, так і участь у загальному прискоренні та трансформації України і всього світу на шляху до 100% Відновлюваної Енергії – ініціативі #RE100.

На міжнародному заході були присутні представники 159 країн-членів IRENA.

Безпосередньо у ролі Посла Чистої Енергії Руслана провела зустрічі та переговори по проектам просування Відновлюваної Енергетики з представниками Великобританії, Італії, ОАЕ, Німеччині, Японії, Індії, Південної Кореї, Канади.

Кожний рік приєднується близько 10 нових країн, а це означає, що успіх платформи  #RE100, а саме перехід на 100 відсотків Чистої енергії неминучий.

У рамках 9-ї Асамблеї IRENA, Руслана взяла участь у панельній дискусії «Gender in the Energy Transformation».

Наступним пунктом у січневому сонячному графіку Руслани став Тель-Авів, де вона взяла участь у Enviroment 2050 Conference. Столиця Ізраїля та Євробачення 2019 тепло зустріла Посла Чистої енергії та переможницю Євробачення. Виступ Руслани на форумі було присвячено викликам екології, які не мають державних кордонів та заклику до переходу на 100% Відновлюваної Енергії.  Руслана також провела зустріч з віцемером столиці Ізраїлю, послом України та представником Кнесета (Парламенту Ізраїля).

Нагадаємо, що перед самим Новим роком Руслана пересіла на електромобіль BMWI3S, а також її українській офіс Амбасадора Відновлювальної Енергії повністю перейшов на беземісіонні 7 електромобілей BMWI3.

Руслана вже зараз своїм особистим прикладом показує, яким може бути майбутнє нашої країни та людей, якщо перейти повністю на Чисту енергію!

 

Інформація та фото надані «Master Management»

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seven − one =