Як обрати літній дитячий табір для дитини

Здоров'я

З настанням довгоочікуваних канікул батьки повинні визначитися, чим зайняти дитину у вільний час. Відпочинок в літньому таборі може стати не тільки приємним проведенням часу, але і змусить дитини подорослішати та стати більш відповідальною та самостійною.

Але як обрати табір для відпочинку на що звертати увагу, за якими характеристиками відбирати? Ці питання найбільше турбують батьків.

На сьогодні кожна сім’я має можливість до вільного доступу в мережу Інтернет, тому пошуком табору для відпочинку можна зайнятися самостійно, але такий спосіб пошуку вимагає достатньо часу та не завжди є ефективним  (не всі зони відпочинку на своїх сторінках оновлюють інформацію). Тому краще звернутися до професіональних менеджерів, які підберуть найкращий варіант для вашої дитини, як в Україні так і за кордоном. Тут вам зможуть  запевнити в актуальності ціни та відповідності з реальними вимогами, замовлення відбувається без посередників, а якщо виникають сумніви завжди можна прочитати відгуки реальних відвідувачів.

Все ж таки, обираючи самостійно табір для відпочинку малечі, необхідно насамперед звернути увагу на наступне.

1. Вартість

Вартість путівки в дитячий табір залежить від популярності бренду, курортних і санітарно-оздоровчих умов, харчування, умов проживання, інфраструктури і кількості днів. 

 З’ясуйте, чи передбачені додаткові витрати на екскурсії або інші послуги. Деякі з них можуть здатися зовсім необов’язковими, але іноді дитина може відчувати себе незатишно через економію батьків.

2. Місце розташування

Можна вибрати літній табір неподалік від будинку або відправити дитину в гори або на море. Найпопулярніші області дитячих таборів в Україні:  Карпати, Київська область, узбережжя Чорного та Азовського морів: Одеська, Миколаївська, Херсонська та Запорізька області. Відпочинок за кордоном обійдеться помітно дорожче. Популярні у батьків України закордонні напрямки: Болгарія, Туреччина, Греція, Польща, Словаччина, Хорватія, Чорногорія

3. Профіль табору і тривалість зміни

Багато оздоровчих таборів мають профільну програму, але існують ще й творчі, пізнавальні, табори релігійного виховання і розвитку особистісних якостей. У санаторному таборі основна програма робиться на дитяче оздоровлення та профілактику захворювань. А віддаючи дитину в трудовий, туристичний або спортивний табір, батьки повинні враховувати високу фізичну і психологічне навантаження.

4. Персонал і контингент

Плюсом дитячого табору також є наявність кваліфікованих вожатих та інструкторів. Батьки можуть бути спокійні, що дитину не цькуватимуть і не навчать поганим манерам, якщо при виборі вони будуть враховувати контингент табору

5. Умови перебування

Нова будівля і ремонт – це, безумовно, перевага табору. Але не менш важлива наявність інфраструктури для прогулянок і спортивних занять, відсутність скупченості, антисанітарії і поганої вентиляції в приміщеннях. При виборі табору потрібно враховувати, оскільки дитина проживає в кімнаті, чи є гаряча вода, медпункт, а також рятувальна станція, якщо табір знаходиться на березі водойми.

6. Організаційні питання

Заздалегідь дізнайтеся, чи дозволено батькам або родичам забрати дитину додому на деякий час чи вихідні. Також з’ясуйте розпорядок дня, обмеження і заборони табору, чи можна користуватися мобільними телефонами. Переконайтеся, що установа має ліцензію, уважно прочитайте договір і путівку, упевніться, що жоден з пунктів вас не бентежить.

Отже, у дитячому таборі важливо, щоб дитина була весь час зайнята і не нудьгувала, могла проявити свою активність, побачити нові місця і відпочити на природі з новими друзями. Вибирайте табір разом з дитиною, з огляду на її особисті, інтереси та уподобання.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seventeen − fifteen =

Translate »