Який аромат парфуму підійде саме тобі?

Леді

Парфуми – це аромати, які чоловіки і жінки носять для того, щоб підкреслити свою красу, здаватися привабливішим та буди індивідуальністю. Вони здатні покращити настрій, викликати приємні спогади або просто допомогти вам приємно пахнути. Сьогодні на ринку представлені тисячі різних парфумів, які засновують та продають як відомі бренди, так і навпаки. Ось, наприклад, французька парфумерія бренду ів сен лоран, має дивовижне різноманіття парфум. Кожна серія цього бренду варта окремої уваги. Але виникає питання чи може один і той самий запах підійти діловій жінці і домогосподарці, спортсмену чи бізнесмену, сором’язливому юнаку чи активній дівчині?

Існує декілька різних способів вибору ідеального аромату, який буде відповідати вашому унікальному стилю та індивідуальності.

Вибір аромату

Кожен парфум складається з різних «нот». Ці «ноти» визначають загальний запах. Вони складаються з трьох різних шарів:

  • базового,
  • верхнього,
  • середнього.

Всі вони працюють синергетично, створюючи особливий запах. Наприклад, деякі парфуми вважаються квітковими і містять різні ноти аромату, такі як троянда, гарденія або герань. Інші можуть бути фруктовими, з відтінками цитрусових або яблук. Екзотичні парфуми містять пряні ноти, такі як зірчастий аніс або навіть кориця. Чоловічі аромати мають таку ж структуру. Мускусні аромати мають більш важкий, чоловічий тон, в той час як інші можуть пахнути сосновими або навіть шкіряними нотами. Таке різноманіття запахів допоможе вам обрати саме ваш запах, тому ознайомлюйтесь із складовою парфуму. Це береже ваш час на пошуки ідеального запаху.

Вибір концентрації

Аромати бувають чотирьох різних рівнів концентрації. Чим вища концентрація, тим дорожчі парфуми.

  • Висока концентрація. Як правило, парфуми з високою концентрацією мають більш сильний аромат і зберігаються довше, тому вони є дійсно парфумами. Запах на цьому рівні тримається весь день.
  • Наступний нижчий рівень – парфумна вода, запах якої зазвичай може тривати близько шести годин після нанесення.
  • Третій рівень називається туалетною водою. Вона продається за доступною ціною  та її легко знайти в роздрібних магазинах. Запах може триматися близько трьох годин після нанесення.
  • Четверта і найнижча концентрація аромату – одеколон, який триває всього близько двох годин.

Отже, перш ніж прийняти рішення про покупку будь-якого аромату, вам обов’язково потрібно зробити кілька простих тестів, щоб переконатися, що це дійсно ваш аромат. По-перше,  понюхайте пляшку з парфумом. По-друге, нанесіть парфум на зап’ястя, адже наша шкіра має свій власний унікальний код гормонів і феромонів, які можуть трохи або навіть вкрай змінити запах аромату.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

sixteen − seven =

Translate »