Поради щодо ремонту взуття

Мода

Натуральна шкіра: свиняча, теляча, козяча, овеча … Замшева, гладка, велюрова, з тисненням або з перфорацією, пофарбована або натуральна. Шкіра завжди така різна. Але українські модниці дуже люблять речі та аксесуари з цього матеріалу. Як же бути, якщо, наприклад, улюблені чоботи або сумка втратила колишній зовнішній вигляд, але її ще може носитися? Звичайно ж, віддати в ремонт обуви киев досвідченому майстрові по шкірі. Ключове слово – досвідченому. Так як робота зі шкірою потребує деяких особливих навичок і вмінь.

Іноді пошити з нуля буває значно простіше, ніж зробити ювелірну реставрацію пориву шва на шкіряній тканини так, що б його потім не було видно. Або ж, наприклад, поставити латку або взагалі викроїти нову деталь. Для цього необхідно знати фізико-хімічні властивості шкіри. Чітко бачити півтони і всілякі відливи, і переливи шкіри. Якісно і точно підібрати зернистість і фактурність різних шкір.

Також потрібно враховувати товщину і м’якість. Шкіра не повинна бути сильно пересушена інакше вона буде рватися або просто потріскається на сильному морозі. Дуже жирна шкіра відтягуватиметься на всіх опуклих місцях, сильно при цьому деформуючи виріб при носінні. Чи не відповідність хоча б одного з цих факторів, дає непривабливий зовнішній вигляд. І говорить про неякісно виконану роботу.

Іноді шукаючи можливість заощадити, ми можемо заплатити в кілька разів більше, в кращому випадку, а гіршому взагалі викинути річ. Тому, що шкіра не тканину і одного разу прошитий рядок залишає після себе дірочки від проколу голки. Можна звичайно витончено прошити по цим  діркам, але це місце вже не матиме колишню міцність і в разі не сильного натягу, швидше за все, порветься. Тому недобросовісні майстри замазують все, що можуть клеєм, який робить це місце непридатним до подальшої роботи. Тобто в разі помилки майстра, віддерти клей і розпороти рядки буває практично неможливо. І доводиться міняти весь шматок шкіри, якщо вийде знайти подібний.

Тому, бажаючи швидко, якісно та професійно полагодити свої шкіряні речі звертайтеся до майстрів, які мають достатній досвід у поводженні з цим чудовим матеріалом даними нам самою природою – шкірою.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fifteen − 3 =

Translate »