Рівно 15 років тому Руслана перемогла на Євробачення, а сьогодні співачка оголосила про старт міжнародного проекту «Місія “Go 100% Renewable Energy!”»

Музика

15 травня, Україна святкує річницю своєї першої перемоги на Євробаченні. Рівно 15 років тому співачка Руслана з піснею «Wild Dances» посіла перше місце у співочому конкурсі Євробачення 2004.

Руслана поділилася своїми емоціями: “У цей день, рівно 15 років тому, ми вперше перемогли на Євробаченні у Стамбулі! Це був прорив моєї країни, це був прорив українських енергії та драйву!

Цей образ України — екзотичної, драйвової, енергійної, унікальної, оригінальної країни, про яку світ ще мало знає — залишився до сьогодні у всьому світі.

Я ніколи не забуду тієї миті, коли пролунало “The winner is Ukraine”. Найкрутіші слова за все моє життя!

Дякую всій команді, без вас це було б неможливим!

Повірте, ми зробимо ще не одну перемогу, і повірте, що за цей час ми м‘язи добре накачали! Ми готуємось до дуже великого міжнародного проекту «Місія “Go 100% Renewable Energy!”».

Вчора у Парижі була проанонсовано подію “RenewDay”, яку ми готуємо у Боні 22 червня!

Ми започатковуємо День Чистої Енергії світу! Чи це не круто?!”

Вже найближчим часом Руслана пообіцяла розповісти деталі нових проектів. А сьогодні ми вирішили зібрати 15 цікавих фактів про перемогу Руслани на Євробаченні!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    У Києві Руслана презентувала енергетичну ініциативу Global 100% RE UKRAINE

1. У 2004 році Україна брала участь у конкурсі вдруге. Руслана представляла країну з піснею «Wild Dances» і Україна вперше перемогла у міжнародному конкурсі Євробачення 2004.

2. Руслана у Туреччині встановила рекорд за кількістю набраних балів – 280. За всі 49 років існування конкурсу це була рекордна кількість балів на той момент.

3. Виступ Руслани оцінили всі країни-учасниці та дали бали, окрім Швейцарії.

4. Музику до переможної пісні «Wild Dances» («Дикі танці») написала сама співачка, надихнувшись музичними традиціями гуцулів. Слова до пісні написали Олександр Ксенофонтов, Джеммі Махе, Фейней, Шерена Дугані за участю Руслани.

5. У Стамбулі, під час прес-конференцій, Руслана сама грала на трембіті й навчала журналістів та всіх присутніх грі на унікальному українському музичному інструменті.

6. Під час однієї з репетицій Руслани трапився конфуз: співачка з балетом так енергійно танцювали, що розбили сцену з надміцного скла, у яку було вмонтовано безліч екранів. Організаторам довелося зупинити репетиції учасників на кілька годин, аби відремонтувати головну сцену.

7. Одночасно з нагородою Євробачення, Руслана отримала спеціальну нагороду від преси, за підсумками голосування. Пісня «Wild Dances» була визнана Найкращою піснею Євробачення!

8. За пісню «Wild Dances» Руслана отримала близько 20 золотих та платинових дисків у різних країнах світу.

9. Після перемоги, Руслані у травні 2004 дали звання Народної артистки України.

10. Руслана отримала в Лас-Вегасі нагороду «World Music Awards» за найбільшу кількість проданих у світі альбомів «Wild Dances».

11. Після Євробачення Руслана отримала звання Посла доброї волі ООН міжнародної організації UNICEF в Україні.

12. У травні 2005, в рамках проведення в Україні пісенного конкурсу Євробачення 2005, Руслана, як переможець минулого року, ініціювала великий благодійний концерт у центрі столиці. На запрошення Руслани виступили конкурсанти Євробачення 2005 з семи країн, а сам концерт транслювався на телеканалах 9 країн Європи.

13. Пісня Руслани «Wild Dances» стала частиною комп’ютерної гри GTA 4

14. За 15 років з моменту перемоги Руслана була гостею та членом журі національних відборів на Євробачення таких країн: Мальта, Латвія, Андорра, Кіпр, Словенія, Туреччина, Швеція, Ізраїль, Британія та ін. Руслана стала зірковою суддею українського відбору на Євробачення 2016. Під час відбору та самого конкурсу співачка активно висловлювала свою підтримку Джамалі, із самого початку прогнозуючи другу перемогу України на конкурсі.

15. Руслана була хедлайнером Євробачення 2017 в Україні. На сцені конкурсу співачка представила нову пісню «It’s Magical», написану спеціально для цієї події.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Руслана провела день і ніч на будівництві сонячної станції в Ізмаїлі

За ці роки Руслана презентувала своє концертне шоу більш, ніж у 40 країнах світу на всіх континентах!

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × two =

Translate »