Як вибрати кредит для відпочинку? - MusicUkraine

Як вибрати кредит для відпочинку?

Леді

Маєте на меті отримати кредит, але є певні сумніви? Тоді Вам потрібно ознайомитися з важливими питаннями кредитування. І тоді Ви точно захочете взяти в moneyveo кредит онлайн і не переживати за безпеку грошей.

 Чим більше документів, тим нижче відсоток по кредиту

Банк видасть кредит під низький відсоток, якщо буде у вас впевнений. Треба надати докази, що ви – надійний платник. Позитивна кредитна історія – це ключ до успіху. Добре, якщо у вас вже були кредити або кредитні карти в будь-якому банку, де ви справно вносили платежі і не допускали прострочень. Зарплата на карту банку забезпечить вам вигідні пропозиції і низькі відсотки по кредитах. Доходи. Щоб підтвердити офіційну зарплату, принесіть в банк довідку і копію трудової книжки. Незайвими будуть документи, що підтверджують вашу грошову спроможність: свідоцтво про реєстрацію автомобіля, закордонний паспорт, виписки з рахунків в інших банках.

Страхування в банку можна не брати

Найчастіше разом з кредитом банк пропонує купити страховку. Обов’язково треба застрахувати житло, якщо ви берете іпотеку; майно, якщо ви берете кредит під його заставу; життя, якщо ви берете іпотеку за програмою держпідтримки. У всіх інших випадках страховка добровільна. Ви маєте право відмовитися від неї відразу або в «період охолодження» – протягом 14 днів після оформлення страховки.

Треба уважно читати договір і оплачувати кредит

Читайте договір, перш ніж підписувати. Особливо текст, який написаний дрібним шрифтом. Візьміть з собою людину, яка розбирається у фінансовій темі. Уточнюйте все, що незрозуміло, задавайте питання фахівцям банку. Зверніть увагу на приховані платежі, комісії, відсотки, штрафи. Одна з найважливіших цифр в договорі – повна вартість кредиту. Це розмір відсотків річних, які ви будете виплачувати банку. У неї включена не тільки процентна ставка, але і різні комісії, і страхові внески.  Уважно ставтеся до оплати кредиту. Вносьте точну суму мінімального платежу. У банку немає мінімальної суми прострочення, і він нараховує штрафи навіть на кілька копійок. Це відіб’ється в кредитній історії і буде коштувати вам грошей. Вносьте платежі заздалегідь, особливо перед святами і вихідними, коли час роботи банків змінюється. Враховуйте комісію за переказ, якщо вона є.

Вносити мінімальні платежі невигідно

Якщо кожен місяць ви вносите тільки мінімальний платіж за кредит, ви погашаєте в першу чергу відсотки. І тільки невелика частина оплати йде на покриття основного боргу. Це прописано в законі і вигідно банку, але невигідно вам. Щоб зменшити переплату по кредиту, треба намагатися щомісяця вносити платіж більше мінімального і погашати борг достроково.

Банк треба попереджати про дострокове погашення

Внесення платежів більше мінімальних називається частково достроковим погашенням. Щоб сума пішла на сплату основного боргу, банк треба обов’язково попередити. За який термін і в якій формі – кожен банк вирішує сам.Про повне дострокове погашення банк теж повинен знати заздалегідь.

У поточному кредиті можна знизити ставку

Пропозиції банків за кредитними ставками весь час змінюються. Якщо ви колись взяли кредит під високий відсоток, а тепер ставки знизилися, можна оформити новий кредит, погасити їм старий і переплачувати менше. Також можна об’єднати кілька кредитів в один. Це називається рефінансуванням. Рефінансувати можна іпотеку, автокредит, споживчий кредит, борг по кредитній або дебетовій картці.

 Банку потрібно розповідати про фінансові труднощі

Якщо у вас виникли фінансові труднощі і стало важко справлятися з кредитом, розкажіть банку про це. Він може переглянути умови виплат. Це називається реструктуризацією. Наприклад, банк може збільшити термін кредитування або дозволити кредитні канікули – відкласти на якийсь час погашення основного боргу і виплачувати тільки відсотки. Банк не піде вам назустріч, якщо вважатиме ваші проблеми несерйозними. Тому до заяви на реструктуризацію обов’язково прикладіть підтверджуючі документи: довідку про зниження розміру доходів, документ про звільнення, довідку з лікарні тощо.

Отже, беручи до уваги наші поради, ви можете сміливо оформляти кредит і не хвилюватись про несподівані наслідки.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × 3 =