...

Сергій та Сніжана Бабкіни стали батьками втретє

Музика

У вівторок, 18 червня, родина відомого співака Сергія Бабкіна поповнилася

Вранці 18 червня дружина музиканта Сніжана Бабкіна народила третю дитину.

На офіційному каналі Сергія Бабкіна в YouTube повідомляється, що народився хлопчик з вагою 3,2 кг в одному з київських пологових будинків.

У ЗМІ просочилася інформація про те, що музикант особисто був присутній на пологах, а в перший раз взявши на руки сина, не зміг стримати емоцій. Дитина і її мама почувають себе добре.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Яскрава Соломія Вітвіцька знялася у веселій фотосесії зі своїм собакою

Народженню сина музикант присвятив зворушливе відео. У ньому щасливий музикант звертається не тільки до “наймолодшого” в родині, він також присвячує слова неземного кохання своїй дружині:

“Коли потрібен щит, я буду стояти попереду. Якщо потрібна опора, я завжди у тебе за спиною. Скоро ти станеш мамою, вже в третій раз. Подаруєш нашому світу чоловіка, наймолодшого в нашому світі. Мешканці будуть сміятися і плакати від щастя. І я теж не втримаюся. Буду мовчати і плакати. Тому що сказати нічого не зможу. Бо вже все сказано. Потім ніжно візьму його на руки, назву його ім’я і додам: “Синочку, привіт!” Він почує мене і ікнеться в відповідь “, – ці вірші Сергій читає в своєму новому відео-ролику.

Ще 14 червня Сніжана Бабкіна міркувала на своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм про майбутні пологи.

“Добігають останні дні вагітності, залишилося зовсім трішки, і я все частіше ловлю себе на думці, що в магазині мене якимось дивом тягне до полиць з дитячим харчуванням, а в голові інтуїтивно опрацьовую варіанти, як буду вводити прикорм. Звичайно, ми не новачки, є досвід в цьому питанні. Але все ж – кожен раз унікальний “, – писала Сніжана під одним з фото.

Новонароджений малюк, чиє ім’я журналістам поки невідомо, став третьою спільною дитиною пари. Крім Веселіни і Артура, у Сергія Бабкіна є також син Ілля від першого шлюбу, якого виховує мама.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three − one =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.