...

Слава Камінська розлучилася вдруге

Музика

Співачка 34-річна Слава КАМІНСЬКАрозлучається з чоловіком, пластичним хірургом Едгаром КАМІНСЬКИМ, 34 роки. Позов до суду подав чоловік.

— Ми з Едгаром виросли у різних сім’ях, маємо різні характери: він — спокійний, я більш запальна, — каже Слава Камінська. — Багато речей сприймаємо неоднаково, тому навіть через дрібницю можемо посваритися.

Подружжя побралося у липні 2014-го. Разом виховують сина 4-річного Леонарда й доньку Лауру, 3 роки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Відпочинок з перчинкою: Dj NANA вирушила на канікули в Таїланд

— Уперше побачила Едгара у клініці пластичної хірургії, куди приїхала за компанію з подружкою, — розповідає співачка. — Після зустрічі стала постійно думати про нього і вирішила будь-що дізнатися номер його телефона. Коли отримала, почала писати Едгару есемески. Тиждень не відповідав. А потім покликав на побачення. З того часу зустрічалися. Через три місяці зробив мені пропозицію.

Едгар Камінський має власну клініку пластичної хірургії.

— У мене завжди була мета — фінансова свобода, — каже він. — Я цього досягнув. У ресторані можу замовити їжу і не звертати уваги на ціни, полетіти відпочити, куди заманеться, придбати машину, що сподобається.

Дівоче прізвище Слави Камінської — Кузнецова. Народилася в Одесі. Стала популярною 2006-го, коли продюсер Юрій Нікітін запросив співати у гурті “НеАнгели”. Три роки тому паралельно розпочала сольну кар’єру.

Шлюб із Едгаром Камінським для неї — другий. Перший чоловік співачки — київський бізнесмен Євген. Його прізвище не розкривала. Про розлучення оголосили за рік спільного життя.

— Ми сварилися, бо в мене вибуховий характер і не вмію брехати, — говорить Слава Камінська. — Зрозуміла, що почуття згасли, а обманювати чоловіка не могла. У таких ситуаціях простіше розлучитися, ніж і далі вішати лапшу на вуха.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 − 2 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.