Як правильно співати в караоке?

Леді

Вечір, п’ятниця, попереду два вихідних, а значить, саме час заглянути в караоке-бар! Спів в компанії друзів дозволяє весело провести час і розслабитися після важкого робочого тижня. Боїтеся зганьбитися або соромитеся? Скориставшись парочкою наших порад, ви будете співати, як справжня зірка!

Підготуйте зв’язки до співу

Більшість людей вважають, що для хорошого співу необхідний природжений талант. Але будь-який викладач по вокалу підтвердить, що навчитися співати може кожен! Для цього необхідно об’єктивно оцінювати свої можливості і практикуватися!

Голосові зв’язки нічим не відрізняються від біцепсів, тому їх теж потрібно тренувати та розігрівати. Наприклад, перед походом в караоке можна зробити невеликі розспівування або тихесенько помугикати улюблену пісню по дорозі в бар. Дуже важливо не перенапружувати голосові зв’язки, адже так можна втратити голос.

Щоб всі ваші друзі і знайомі захоплювалися вашим талантом і прекрасним тембром голосу, потрібно частіше наспівувати улюблені пісні в душі, на прогулянках або під час прибирання будинку!

Правильне дихання – запорука успіху

Часто під час співу не вистачає дихання, щоб закінчити фразу, тому перше, чого навчають професійних вокалістів – правильно дихати. Зверніть увагу, що співаєте ви під час видиху, тому саме на ньому потрібно сконцентрувати увагу. Не беріть занадто глибокі і великі вдихи, інакше вийде абсолютно протилежний результат. Дихайте спокійно, роблячи невеликі, але часті вдихи. Пам’ятайте, що краще вдихати під час пауз, не обриваючи фрази посередині.

Щоб навчитися правильно дихати, можна потренуватися вдома: зробіть глибокий вдих і видихайте повільно і обережно, ніби перед вами свічка, яка не повинна згаснути.

Розслабтеся і насолоджуйтеся співом

Часто через хвилювання тремтить голос, слова плутаються, а ноти беруться фальшиві, тому радимо заспокоїтися і розслабитися. Для цього найкраще заздалегідь вибрати караоке-бар з ідеальною обстановкою. Виберіть зручну позу, яка не буде сковувати ваших рухів, і випрямитеся, щоб не перекривати діафрагму. Але головне – отримуйте задоволення від свого співу, і публіка точно оцінить ваші здібності!

Обирайте правильну пісню

  • Звичайно, хочеться відразу з’явитися у всій красі, але не радимо відразу вибирати складні пісні:
  • Визначтеся, в якій тональності вам зручніше співати: вгорі або внизу.
  • Вибирайте ту композицію, яка буде повністю відповідати голосовими даними, наприклад, для низького тембру – низькі ноти.
  • Знайдіть в каталозі пісню з добре знайомими словами та мотивом.

Тепер ви просто приречені на успіх!

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seventeen − two =

Translate »