Як вибрати якісне насіння овочів

Різне

Якщо ви хочете запустити свій власний бізнес та продавати врожай, все, що вам дійсно потрібно – це пакет із насінням та достатньо місця на грядці. Гарбузи та насіння буряка, до прикладу, доволі легко садити і вирощувати. Переконайтесь, що обране вами місце перебуває на сонці, а рослини поливайте протягом усього літа. До того моменту, коли прийде осінь, у вас буде багато врожаю, щоб поїсти та зайнятись продажем.

Гарбузи ростуть на довгих лозах. Якщо ви садите на піднятій грядці або у саду, виберіть місце, де лози будуть мати місце для росту. У піднятій грядці посадіть гарбуз біля краю грядки, щоб ви могли розмістити лозу по краям, залишаючи решту місця для інших рослин. Коли рослини молоді, можна легко скеровувати лози туди, куди ви хочете.

Вирішіть, коли посадити насіння. В першу чергу Вам потрібно вибрати насіння та врахувати час дозрівання. Гарбузу потрібно 75-120 днів, щоб виростити з насіння, перш ніж їх можна зібрати. Чітко відрахуйте, коли ви хочете зібрати урожай, і посадіть у цей час. Більшість садівників прагнуть, щоб їх гарбузи були готові до збору врожаю, до осені. Для цього вам потрібно визначити правильний час для посадки насіння відповідно до того, в якому кліматі ви живете. Насіння гарбуза швидше росте у спекотнішу погоду, тож якщо ви посадите їх занадто рано, вони будуть стиглі ще влітку.

Якщо ви живете в місці з холодною зимою та м’яким літом, посадка в кінці травня після того, як закінчились останні морози – це найкращий варіант. Таким чином ваші гарбузи будуть готові вчасно до осені.

Якщо ви живете в місці з довгим спекотним літом, ви можете садити гарбузи в липні і вони будуть готові до збору на початок осені.

Якщо ваша основна мета вирощування гарбуза полягає в тому, щоб вирощування лише для себе та сім’ї, ви можете висадити насіння в приміщенні за 3 тижні до останніх морозів, а як тільки земля прогріється – висадити у грунт. Щоб засіяти насіння в приміщенні, просто сійте насіння в горщики з торфом. Горщики мають бути добре политими та з достатнім сонячним світлом. Саджанець буде готовий до висадки у відкриту землю через кілька тижнів.

Як будете готові висадити саджанці у грунт, дотримуйтесь деяких рекомендацій.

Посадіть насіння глибиною 2,5 см. Зробіть невеликі насипи, які допоможуть прогріти грунт, покращити дренаж та зменшити шкідників. Посадіть 2 або 3 насіння в центр насипу глибиною близько 7-8 см. Помістіть грунт над насінням і добре поливайте їх після посадки. Якщо ви прагнете виростити більше однієї рослини гарбуза, розмістіть їх на відстані не менше 2 м один від одного.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

20 + 6 =