"Танці з зірками 2019": в наступному ефірі учасники обміняються партнерами - MusicUkraine

“Танці з зірками 2019”: в наступному ефірі учасники обміняються партнерами

Шоу-бізнес

Сьомий випуск шоу відбудеться в неділю, 6 жовтня.

На “Танцях з зірками” назріває справжнє протистояння між учасниками. Проект наближається до екватора, і з цієї нагоди вже в неділю, 6 жовтня, о 21:00 відбудеться грандіозний бал, під час якого пари виконають найпопулярніші танці з класичної бальної хореографії. Але головною інтригою вечора стане обмін партнерами.

За правилами проекту, які діють у всьому світі, в сьомому ефірі артисти вийдуть на паркет з іншими танцюристами. Визначили нові пари за принципом “гри в пляшечку”, в яку зірки зіграли на початку тижня на одній з вечірок. Для багатьох це стане шоком і непростим випробуванням, адже за сім тижнів вони вже встигли здружитися, а між деякими і зовсім виникли почуття. Їм доведеться не тільки знайти спільну мову з іншими учасниками, але й конкурувати на паркеті зі своїми партнерами.

Артисти відійдуть від звичного амплуа і телеглядачі дізнаються їх зовсім з іншого боку. Завжди зворушливий і ліричний Даніель Салем постане в образі легендарного короля Артура. Ведучий зі своєю новою партнеркою станцює пасодобль під хіт Billie Eilish. Зірка студії “Квартал 95” Олена Кравець в образі Керрі Бредшоу з відомого серіалу “Секс у великому місті” продемонструє на паркеті секрети зваблювання.

Людмила Барбір з новим партнером станцюють ча-ча-ча під трек MONATIK “Кожен раз”. Шоумен Володимир Остапчук на один ефір перетвориться на мушкетера, який побореться за повернення в шоу однієї з учасниць. А Ксенія Мішина в гарячому танго буде домагатися прихильності короля. Білоруський актор Олексій Яровенко з новою партнеркою покаже повільний вальс під ліричний трек Олександра Пономарьова “Варто чи ні” і присвятить його своїй дружині. І вже в неділю телеглядачі дізнаються, хто з танцюристів кинув собі виклик і пообіцяв навчити танцювати Михайла Кукуюка.

У цьому ефірі за правилами проекту жодна з пар не покине паркет. Незважаючи на це, глядацьке голосування відбудеться, і буде відкрите протягом усього тижня і додасться до оцінок наступного тижня. У якому складі вийдуть учасники на паркет цього разу, дивіться вже в неділю о 21.00.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

14 − three =