Потап зізнався, як ставиться до відвертих фото дружини Насті Каменських в інтернеті

Шоу-бізнес

Люди діляться на три типи: одні ревнують своїх коханих, якщо ті публікують відверті фото в соцмережах; інші пишаються сексуальним тілом свого обранця; ну а треті – ставляться до цього спокійно.

Схоже, український артист Потап (Олексій Потапенко) відноситься до третього типу, тому що в розмові з журналістами 38-річний чоловік зізнався, що не бачить нічого кримінального в тому, що його кохана жінка ділиться у своїх соцмережах спокусливими кадрами.

Музикант розказав, що приймає дружину такою, яка вона є. За його словами, у відомих людей “професія така”, тому він не бачить сенсу сваритися з Настею через кожне оголене фото. “Якщо ми одне одного кохаємо, то чого вже чіплятися – вона артистка. Я чоловік впевнений. Не в собі, а в своїй любові. Я знаю, що вона дуже красива жінка. Але це моя жінка, я з нею прокидаюся щоранку”, – пояснив свою позицію Потап.

Репер додав, що йому подобаються відверті фотосесії Каменських, і він навіть відчуває гордість, коли бачить, що його жінка викликає бурхливі емоції в інших чоловіків. При цьому виконавець зауважив, що ревнощі в їхніх стосунках все-таки трапляються. Чоловік Насті поділився, що йому не подобається, коли дружина цілується з кимось під час зйомок або на акторських пробах.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nine + eighteen =

Translate »