Ці 4 поширені помилки заважають вам швидко схуднути

Здоров'я

Спеціалісти виділяють 4 найпоширеніші помилки людей, які намагаються схуднути.

Для багатьох з нас шлях до здоров’я розпочинається з позбавлення від зайвого жиру. В наш час провідні дієтологи і тренери пропонують сотні ефективних систем для правильного схуднення, а реклами рясніють пропозиціями про різні біологічні добавки, які гарантують швидкий результат.  

Незважаючи на це, проблема розумного і ефективного схуднення залишається актуальною. Чому? Майже 50% людей, які намагаються схуднути припускаються помилок, які так чи інакше заважають досягти бажаного результату.

Помилка №1.Відмова від сніданку

Ранковий прийом їжі – один з головних, і важливо завжди пам’ятати про це. Сніданок повинен містити велику кількість білку, а також порцію вуглеводних продуктів, які наситять вас на декілька годин. Ранковий прийом їжі ніяк не позначається на жировому прошарку, адже у вашого організму є цілий день, щоб переробити складну їжу, забезпечуючи вас енергією і бадьорістю.

Помилка №2. Недостатня кількість води

Синтез білка і розщеплення жирів, від яких ми так мріємо позбутися, а також виведення шлаків і токсинів відбувається у водному середовищі. Саме тому, обмеживши вживання води, людина ризикує не тільки набрати зайву вагу, але і отримати загальне зневоднення організму. Вода уповільнює процеси старіння, покращує травлення. При достатньому споживанні чистої негазованої води, добова норма якої становить до 2,5 літрів, шкіра стає чистою, еластичною, а процес схуднення прискорюється. Більшість дієтологів сходяться на думці, що коли людина відчуває голод, потрібно просто випити склянку води.

Помилка №3. Продукти з низьким вмістом жирів

Насправді знежирені продукти містять більше цукру, ніж їх «нездорові» аналоги. Жири надають продуктам яскравий і насичений смак. Якщо їх прибрати, то компенсувати відсутність смаку можна буде додаванням цукру, чим і займаються виробники. «Правильні» жири необхідні нашому організму, тому ніколи не варто відмовлятися від авокадо, горіхів, риби, невеликої кількості молочної продукції з високою жирністю, оливкової олії. Не забувайте, що в основному зайві сантиметри додаються при надмірному вживанні простих вуглеводів, а не жирів.

Помилка №4. Зловживання фруктами

Справа в тому, що фрукти містять фруктозу, яку організм переробляє в цукор. При малорухливому способі життя він може перетворитися в жировий прошарок, що гальмує процес схуднення. Це ж стосується і соків, які погано втамовують спрагу, але є дуже калорійними. Виключати фрукти з раціону не слід, необхідно лише обмежити їх вживання і віддавати перевагу тим плодам, які мають низький вміст фруктози ( грейпфрут, ківі, лайм, абрикоси, вишня, ожина, апельсини, авокадо).

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

sixteen − ten =

Translate »