Анджеліна Джолі розповіла, що її врятувало після розлучення з Бредом Піттом - MusicUkraine

Анджеліна Джолі розповіла, що її врятувало після розлучення з Бредом Піттом

Кіно

Американська актриса розповіла, що за 10 років відносин з Піттом звикла сприймати себе як частину пари і боялася самотності.

У 2016 році відомі голлівудські актори Анджеліна Джолі та Бред Пітт припинили відносини, які тривали 10 років. Бред і Анджеліна важко переживали розлучення, у них навіть почалися проблеми зі здоров’ям.

Однак Джолі змогла знайти своє джерело сил і натхнення в такий нелегкий період. Про це зірка розповіла в інтерв’ю Studio 10 під час прем’єри фільму «Малефісента: Володарка тьми» в Токіо. Джолі зізналася, що весь цей час її дуже підтримували діти – сини Меддокс Шива, Пакс Тьєн і Нокс Леон і дочки Захара Марлі, Шайло Нувель і Вів’єн Маршелін.

«Коли у вас є діти, ви завжди прагнете бути для них прикладом. Я вважала недозволеною розкішшю – розклеїтись і почати жаліти себе. Моя сила в моїх дітях. Все, що я роблю, я роблю виключно заради них », – зізналася Джолі.

Анджеліна налаштована оптимістично на рахунок свого майбутнього. «Я не знаю, що приготувала мені доля. Можливо, я когось зустріну незабаром, а може, й ні. Не хочу загадувати. Але я відкрита всьому новому », – повідомила зірка.

Фото: Legion-Media

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 + 1 =