“А ось і третя дитина!”: сім’я екс-учасниці “Танцюють всі” Ілони Гвоздьової поповнилася в її день народження - MusicUkraine

“А ось і третя дитина!”: сім’я екс-учасниці “Танцюють всі” Ілони Гвоздьової поповнилася в її день народження

Вибір редакції


Талановита танцівниця та хореограф, колишня учасниця популярного шоу “Танцюють всі” Ілона Гвоздьова гучно відзначила свій 35-й день народження. Вона отримала безліч теплих слів у привітання, а соцмережі Ілони були заповнені світлинами різноманітних подарунків від близьких людей.

Однак один із них вразив шанувальників найбільше – як, очевидно, і саму Ілону. Річ у тім, що цим подарунком став лабрадор! Танцівниця поділилася своєю радістю у сторіз Інстаграму.

На одній світлині щаслива власниця тримає на руках цуценя чорного лабрадора, який став новим членом родини Ілони – на шиї в нього видніється кумедна віртуальна наклейка у вигляді червоного банта. Вона додала підпис:

“А ось і третя дитина”

що свідчить про те, що песику з новим домом точно пощастило.

Також в історіях Ілона опублікувала відео, де її діти – донька Валерія та син Домінік – граються із новим “братиком”, а на фотографії розміщено підпис

“Подруга зробила подарунок не тільки мені, а всій нашій сім’ї”

Скріншоти історій зі сторінки Інстаграму Ілони Гвоздьової
Скріншоти історій зі сторінки Інстаграму Ілони Гвоздьової

Оце так подарунок

До речі, “третя дитина” вже встигла отримати ім’я, про що свідчить іще одна світлина із підписом “Знайомтесь – це Тайсон!”

Скріншоти історій з Інстаграму
Скріншоти історій з Інстаграму

Крім того, і особа тієї самої подруги, що зробила цей сміливий подарунок, схоже, не є секретом. Судячи ще з однієї історії, такий милий подарунок зробила Ілоні Леся Готун, яка займається туристичним бізнесом. Безсумнівно, вона є дуже близькою подругою Ілони, адже чужа людина навряд чи наважиться на подібний відповідальний, але приголомшливо приємний крок.

А також на фотографії відмічено розплідник лабрадорів Garish Style Labrador, звідки, вочевидь, новий улюбленець і прибув до майбутнього дому.

Лабрадори, відомі своєю соціальністю та дружністю, є ідеальними супутниками для енергійного та активного життя Ілони. Ці собаки відзначаються великим розумом, товариськістю та надійністю, що робить їх ідеальними супутниками у будь-якому заході.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × 2 =