аби розв’язати проблеми, заручіться підтримкою – Одна Хвилина

Вибір редакції


Овен

Хтось із Вашого оточення дуже успішно зайнятий тим, що всіляко Вас нервує та розчаровує. Насправді ця людина хоче бути ближчою до Вас, а тому робить усілякі дурниці, щоб привернути Вашу увагу. Можливо вам просто варто відверто поговорити.

Телець

Якесь фінансове питання може стати серйозною проблемою між Вами та кимось із Вашого оточення. Ймовірно вам двом варто просто чесно і відкрито поговорити про те, хто кому та що винен.

Близнюки

Може виявитися так, що хтось закликає Вас взяти участь в дуже цікавій, на перший погляд, справі, яка насправді може перетворитися на фіаско. Тож, напевно, варто побути просто стороннім спостерігачем.

Рак

Грошові питання можуть бути джерелом напруженості або пристрастей між Вами та кимось із Вашого оточення. Постарайтеся висловлюватись максимально чітко та аргументовано, щоб Ваші слова розуміли однозначно.

Лев

Якась людина просто може тиснути на Ваші таємні кнопочки й таким чином викликати у Вас потрібні емоції. Візьміть це до уваги й зробіть висновки.

Діва

Вам не варто забувати, що загальна проблема – це не подвійна проблема. Так що не варто нагнітати паніку і постарайтеся запитати поради у когось, хто набагато досвідченіший за Вас.

Терези

Бажання вивести спілкування з кимось на новий рівень може приймати різні форми в процесі його реалізації. Хай там що, навіть у таких випадках все залежить від Вас та від тієї глибини, яку Ви принесете.

Скорпіон

Якась ситуація чи домовленість, які були джерелом дискомфорту, може досягти свого піка. Ви все ще можете змінити хід цієї історії й дещо підкоригувати відносини з тією персоною, про яку йде мова.

Стрілець

Погоджуватися чи не погоджуватися – це далеко на такий простий вибір, як може здатися, на перший погляд. Можливо, опонентам варто знайти якийсь розумний компроміс, який принесе згоду. І таким чином дозволить усім, хто бере участь, рухатися далі.

Козоріг

Було б добре і навіть корисно, якби Ваші зусилля гідно оцінили, але може статися так, що для цього доведеться вкласти ще більше. У такому разі Вам доведеться самостійно вирішувати, що робити.

Водолій

Ви не повинні нікому пояснювати свої недавні рішення. Краще направити свої сили на те, щоб упоратися з наслідками ухвалених Вами рішень. Будь-хто, хто вважає Ваші дії безумством, дуже скоро зрозуміє, що сильно помилявся.

Риби

Ви не зможете догоджати всім і виконувати забаганки того, хто має певний авторитет. Як би Ви не намагалися, це нереальне завдання, тому Вам варто змиритися з цим фактом.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × 1 =

Translate »