Актор “Дизель Шоу” Єгор Крутологов вперше показав свою маму: інтелігентна жінка з модною стрижкою піксі

Вибір редакції


Єгор Крутоголов, відомий український актор та художній керівник команди “Дизель Шоу” не так часто розповідає про особисте життя та свою родину. Втім, знаменитість виховувався у чудовій та інтелігентній родині, а ось мама шоумена навчила його не лише найкращим людським якостям, але й стала натхненницею здобути якісну освіту.

Олена Вікторівна Крутоголова є доцентом на кафедрі української філології у Миколаївському університеті імені Петра Могили. Майбутній актор і гуморист з маминої подачі після завершення школи вступив до вищого навчального закладу й здобув освіту філолога. Хоча знаменитість і працює у зовсім іншій сфері, він ні на секунду не шкодує про те, що вивчав мови.

Мама Єгора Крутоголова надихнула його здобути важливу та якісну освіту
Мама Єгора Крутоголова надихнула його здобути важливу та якісну освіту

В одному з коментарів для шанувальників знаменитість зізнався, що вважає вивчення мов найкращим способом тренувати пам’ять і тримати власний мозок у тонусі. Ба більше, зазначив Єгор Крутоголов, навички, які він осягнув в університеті, допомагають йому й сьогодні. Актор зізнається, що натренована пам’ять дозволяє йому без зайвих зусиль запам’ятовувати великі обсяги інформації.

Мама Єгора Крутоголова неабияк пишається своїм сином та успіхами, яких йому вдалось досягнути. Олена Вікторівна завжди й в усьому підтримувала свою дитину та зуміла виховати порядного й талановитого чоловіка. Сьогодні зіркова матуся виглядає ідеально – вона полюбляє яскравий одяг і носить коротку стрижку піксі. Схоже, що мати Крутоголова стежить за останніми модними трендами.

Єгор Крутоголов показав, як виглядає його мама Олена Вікторівна
Єгор Крутоголов показав, як виглядає його мама Олена Вікторівна

Нагадаємо, що відомий український актор і гуморист народився 42 роки тому у місті Миколаїв. Батько знаменитості є інженером та керівником гуртка судномоделюванню на Станції юних техніків у їхньому рідному місті.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

8 + 11 =