Актори “Дизель Шоу” Писаренко та Нікішин разом із Бузовою розважають росіян на круїзному лайнері

Вибір редакції


“Гроші не пахнуть”, – сказала якось мудра людина та описала переважну частину російського шоу-бізнесу. Так, схоже, що гумористам Сергію Писаренко та Євгену Нікишину абсолютно все одно, де і як заробляти гроші, а всі їхні висловлювання щодо громадянської позиції – це лише тимчасові слова.

Сергій Писаренко та Євген Нікішин обоє родом із російського міста Магніторська. Прославилися коміки на популярному раніше змаганні КВК, там же познайомилися з майбутніми колегами і саме з “Клубу веселих та кмітливих” розпочалася їхня захоплююча подорож у світі шоу-бізнесу. Невдовзі артисти вирішили робити кар’єру на українському телебаченні. Нікішин та Писаренко почали зніматись у телепроєкті “Дизель Шоу”.

Афіша концерту на круїзному лайнері
Афіша концерту на круїзному лайнері

Останні роки вони провели саме в Україні, проте після початку повномасштабного наступу росії покинули країну. Никишин повернувся до рідного Магніторська, а Писаренко взагалі поїхав з усією родиною до Латвії. Під час бойових дій та окупації території Київської області будинок Писаренка було зруйновано. Кадрами житла він поділився на особистій сторінці в соціальній мережі Фейсбук, проте незабаром їх звідти видалив.

На сторінці в гущавині абсолютно нейтральних постів залишився лише один, який якось характеризує ставлення гумориста до того, що відбувається в Україні. Так, Писаренко прокоментував те, що сталося в Бучі і заявив, що він не може повірити в те, що “хтось із цих нелюдів народився зі мною в одній країні і ходив однією вулицею”.

Однак, як виявилося, “сумував” він недовго і вже зовсім скоро оголосив про те, що збирається розважати росіян на круїзному лайнері Astoria Grande. До нього приєднався й інший колега Євген Нікішин. Гумористи засвітилися на афіші, де сказано, що наприкінці вересня вони вже вдруге вирушать із сочі разом із пасажирами лайнера та розважать їх гумористичною програмою.

Писаренко та Нікішин разом з іншими російськими зірками виступають для росіян
Писаренко та Нікішин разом з іншими російськими зірками виступають для росіян

Цікаво, що Писаренко постив анонс майбутньої круїзної подорожі на особисту сторінку до Фейсбуку, проте не витримавши шквалу негативних коментарів, видалив пост.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

10 − 6 =

Translate »