Аліна Гросу показала, чим займається у США: змінила профіль співачки на роботящу професію (Відео) - MusicUkraine

Аліна Гросу показала, чим займається у США: змінила профіль співачки на роботящу професію (Відео)

Вибір редакції


Аліна Гросу, відома українська співачка, не так давно переїхала до США. Знаменитість за межами рідної країни підвищує кваліфікацію та здобуває освіту актриси. Крім того, у Штатах зірка облаштувала у своєму тимчасовому житлі студію, в якій із командою працює над написанням пісень. Аліна Гросу самостійно зробила невеличкий косметичний ремонт у приміщенні.

На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм артистка продемонструвала процес та результат свого творчого експерименту. Аліна Гросу пофарбувала стіни у фарбу насиченого чорного кольору, а зверху нанесла малюнки в стилі графіті. Зірка оздобила кімнату у різних кольорах, зокрема у бірюзовому, білому та сірому.

Аліна Гросу розповіла, що зробила ремонт у своїй тимчасовій квартирі у США
Аліна Гросу розповіла, що зробила ремонт у своїй тимчасовій квартирі у США

В описі до нової публікації знаменитість зазначила, що самостійно фарбувала стіни вперше в житті. Аліна Гросу зауважила, що хоча й результат, на її думку, вийшов дещо “кривим і косим”, насправді вона задоволена. Знаменитість розповіла, що така атмосфера надихає її творити, адже вона любить, коли в кімнаті мало світла. Крім того, Аліна Гросу пояснила і причину, чому обрала саме чорну фарбу, як основний відтінок – виявляється, це її улюблений колір.

У коментарях до нової публікації підписники Аліни Гросу здивувались, чому артистка так неочікувано вирішила перефарбувати стіни своєї кімнати у такий темний колір. Крім того, користувачі мережі розділились на два табори – одним сподобався творчий підхід артистки до оздоблення кімнати, а інші зазначили, що такий стиль їм не до вподоби.

Аліна Гросу пофарбувала стіни своїй тимчасовій квартирі у США та показала результат
Аліна Гросу пофарбувала стіни своїй тимчасовій квартирі у США та показала результат

Хай там як, але багато шанувальників поцікавились, чи не була проти таких змін власниця орендованої квартири та чи не буде в Аліни Гросу потім проблем. Зірка відповіла, що все узгодила з хазяйкою нерухомості.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

thirteen − one =