Аліна Гросу заінтригувала Мережу новими фото – Одна Минута

Вибір редакції


Аліна Гросу зустрічається з російським актором Романом Полянським, який до повномасштабної війни часто бував в Україні та відвідував зі співачкою світські заходи. З 24 лютого 2022 року Аліна і Роман не з’являлися на публіці разом, через що користувачі Мережі припустили, що зі зрозумілих причин вони розійшлися, але зірка все обернула таким чином, що тепер пліткують про їх таємне весілля.

Аліна Гросу вийшла заміж за Романа Полянського?
Аліна Гросу вийшла заміж за Романа Полянського?

Аліна Гросу в Instagram поділилася текстом своєї нової пісні “Лужок” та додала до публікації нові фото. Співачка позувала в стильному ніжно-блакитному костюмі з вкороченою сорочкою і спідницею, високим хвостом, з мінімумом макіяжу на обличчі і стильними прикрасами. Головне, що обговорюють підписники у коментарях, це обручка на правій руці Аліни:  • “Обручка? Можна вже привітати?”;
  • “Обручка? Я щось пропустила?”;
  • “Гарна пісня, чарівна Аліна з обручкою! Бажаю миру в сім’ї, Україні та безмежного щастя”;
  • “Дуже цікаво де Роман? Ви така красива пара, сподіваюсь це обручка і не зважаючи на все ви разом, адже кохання справжнє подолає все”;
  • “Коли встигли весілля зіграти? Щастя вашій парі”.
Аліна Гросу заінтригувала Мережу новими фото з обручкою
Аліна Гросу заінтригувала Мережу новими фото з обручкою

Нагадаємо, до відносин з Аліною Гросу Роман Полянський мав родину. Його колишня дружина Дарія Жулай народила доньку Марфу у 2011 році. Після розлучення дитина живе з мамою, але Роман має змогу з нею бачитися і екс-обраниця не проти її спілкування з Аліною.

Гросу також була у шлюбі, у 2019 році вона вийшла заміж за російського бізнесмена Олександра Комкова, але вже через пів року чоловік запропонував їй пожити окремо, а потім зізнався, що хотів би побудувати відносини з іншою жінкою. Артистка важко переживала розлучення, їй допомогло спілкування з Полянським, з яким у неї почалися нові стосунки.Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × four =