Алла Пугачова, Максим Галкін та їхні діти готуються залишити Ізраїль: немолода Примадонна цього не витримає

Вибір редакції


В 2022 році звичне життя Алли Пугачової і Максима Галкіна назавжди перевернулося. Зіркове подружжя виступило проти війни та підтримало Україну, через що в росії вони впали в немилість, а гумориста навіть визнали іноагентом.

Пара прийняла рішення повністю розпрощатися з росією, закрити діючі там бізнеси, продати нерухомість та переїжджати і новим домом для них став Ізраїль. В ЗМІ писали, що Алла Борисівна вже навіть отримала ізраїльський паспорт, а їх діти Ліза і Гаррі ходять у школу.

Після життя в шестиповерховому замку Пугачова і Галкін влаштувались в більш сучасному будинку. У них триповерховий особняк з басейном і панорамними вікнами, знаходиться в курортному містечку Кесарія неподалік від столиці.

Алла Пугачова знайшла найдорожчу школу в Ізраїлі для Лізи і Гаррі Галкіних
Алла Пугачова, Максим Галкін та їхні діти готуються залишити Ізраїль

Тільки зіркове подружжя влаштувалось на новому місці, як преса поширила інформацію про те, що вони вже готуються до від’їзду з Ізраїлю. Причиною став вік Примадонни та середземноморський клімат, який згубно позначається на її самопочутті. З кінця квітня в Ізраїлі почнеться спека, тому співачці буде дуже непросто.

З посиланням на оточення Алли Борисівни латвійське видання пише:

Влітку в Ізраїлі просто нестерпно для непідготовленої людини, яка виросла в прохолоднішому кліматі, адже спека – це навантаження і на серці

Максим зараз знаходиться на гастролях в США, потім їде в Канаду і повертається до сім’ї, після чого на літо забере Аллу з дітьми в Латвію, Юрмалу, де живе їх близька подруга Лайма Вайкуле, яка мріє, щоб Галкін став новим президентом росії. Артистка слідкує за Володимиром Зеленським, який з розважальної сфери прийшов до президенства і організував потужну підтримку України західними партнерами, тому вона впевнена, що Максим може перейняти його досвід та зробити із загниваючої країни процвітаючу та мирну.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × 4 =