Алла Пугачова, повернувшись в росію, парою речень поставила на місце режисера Михалкова: відкрито пішла війною

Вибір редакції


Про те, що Алла Борисівна повернулася, глядачі дізналися із соцмережі друга Примадонни, Ігоря Гуляєва. Під відеороликом з моменту зустрічі друзів дизайнер написав, що йому не вистачало своєї подруги. За словами Алли Борисівни, про її приїзд не знали навіть найкращі друзі. Пародист Максим Галкін активно подорожує Європою з концертами, на яких не соромиться висміювати росію та пропагандистів. Після новини про повернення Примадонни російські ЗМІ зв’язалися із концертним директором зірки.

Алла Пугачова парою пропозицій обложила режисера Михалкова Алла Пугачова парою речень обложила режисера Михалкова

Вони хотіли дізнатися про причину приїзду. Алла Пугачова ще навесні говорила, що до росії повернеться до 1 вересня, адже близнюкам треба відвідувати школу. Після повернення культова співачка не перестала публічно засуджувати російських знаменитостей, які підтримують режим путіна. Нещодавно дісталося пропагандисту Соловйову, а останній пост присвячено режисерові Микиті Михалкову. Співачка опублікувала невеликий уривок із кінороботи “Раба кохання”, де героїня вимовляє значущі для нашого часу слова: “Панове, ви — звірі! Ви будете прокляті своєю країною!”

Прекрасний фільм. Чудовий режисер. Куди ж зник прекрасний чоловік Микита Сергійович Михалков?

На це питання було багато відповідей від підписників, які кардинально відрізнялися:

  • Абсолютно вірно, Алло, я теж ставлю собі це питання куди ж поділися, адже було по-іншому…
  • А може “прекрасної людини” і не було зовсім, а був просто хороший режисер та актор?!
  • Повернулася, щоб усіх обгадити? Ось Алла якраз не змінюється і дуже шкода, алкоголь зруйнував мозок жінки остаточно, здоров’я потрібно берегти змолоду, як то кажуть. А тут уже час про душу подумати, не можна нескінченно торгувати собою, товар уже не придатний до використання і крім гидливості нічого не викликає, піду підтримаю Михалкова.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × four =

Translate »