...

Алла Пугачова привітала всіх зі святом, проте публіка звернула увагу на інше: що вона з собою зробила?

Вибір редакції


Алла Пугачова здивувала всіх своїм зовнішнім виглядом
Алла Пугачова здивувала всіх своїм зовнішнім виглядом

Примадонна привітала всіх зі святом Великодня, проте найбільше в її дописі вражає зовнішній вигляд співачки, адже вона виглядає – неймовірно. 74-річна дружина Максима Галкіна опублікувала знімок в Інстаграмі на якому позує в довгій сукні з квітковим принтом, яка ідеально підкреслила її фігуру.

 

Підписники Алли Борисівни відразу “засипали” її компліментами та почали писати, що з кожним роком жінка все гарніше. Однак є ті, які не розуміють, які секрети приховує від всіх артистка, щоб мати змогу виглядати так в її роках.

День народження Примадонни

Зовсім нещодавно Примадонна святкувала своє день народження, одним з перших її привітав Максим Галкін, який опублікував зворушливе відео, в якому були зібрані різні кадри із концертів, зйомок та кліпів Пугачової. Не дивлячись, на постійні чутки, що зіркова пара буде розходитись, вони всім наперекір продовжують жити та насолоджуватись кожною хвилиною.

Зіркове подружжя: Максим Галкін та Алла Пугачова
Зіркове подружжя: Максим Галкін та Алла Пугачова

Ліза та Гаррі

Діти Алли та Максима відвідують місцеву елітну гімназію в Ізраїлі, куди родина була змушена переїхати через свою політичну позицію. Відомо, що за навчання Лізи та Гаррі, зіркове подружжя витрачає близько мільйона гривень на рік за кожного. Не дивлячись на різку зміну обстановки, діти швидко пристосувалися до такого ритму життя, адже як і раніше вільного часу в них майже немає.  Вони активно вивчають три мови: французьку, англійську та іврит. Позаучбовий час діти займаються ще з приватним репетитором. Гарік вчиться володіти ораторською майстерністю, а Лізу мама вчить вокалу та грі на фортепіано.

Вся родина в поновму складі
Вся родина в повному складіИсточник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seventeen − 4 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.