Алла Пугачова публічно підтримала антивоєнну позицію Галкіна і попросила владу Росії визнати її іноагентом

Вибір редакції


Алла Пугачова та Максим Галкін стали тими небагатьма російськими зірками, які з перших днів повномасштабної війни в Україні висловили свою позицію проти дій російської влади.

Ще у лютому зіркове сімейство з двома дітьми виїхали до Ізраїлю. Галкін останні півроку їздить різними країнами Європи зі своїми концертами та збирає повні зали. У Мережі часто з’являються фрагменти з виступів шоумена, де він із сатирою висловлюється про політику росії та критикує верхівку держави росії.Алла Пугачова публічно підтримала антивоєнну позицію Галкіна і попросила владу Росії визнати її іноагентом
Алла Пугачова публічно підтримала антивоєнну позицію Галкіна і попросила владу Росії визнати її іноагентом

16 вересня міністерство юстиції Росії внесло Максима Галкіна до списку іноземних агентів. Шоумен з гумором поставився до цієї заяви та дав коментар у своєму Інстаграм-блозі. Максим Галкін запевнив, що не отримує від України грошей за те, що висловлює свою особисту думку щодо війни, яку розв’язала росія. Також артист запевнив, що не збирається відмовлятися від гумору та сатири, щоб догодити російській владі. Максим Галкін у своєму зверненні сказав, що не продає свою думку та діє так, як йому нагадує совість.

Дружина гумориста Алла Пугачова також відреагувала на новину про зарахування Галкіна до лав іноагентів. Примадонна звернулася до міністерства юстиції росії з проханням і її внести до цього списку.Алла Пугачова публічно підтримала антивоєнну позицію Галкіна і попросила владу Росії визнати її іноагентом
Алла Пугачова публічно підтримала антивоєнну позицію Галкіна і попросила владу Росії визнати її іноагентом

Пугачова заявила, що солідарна зі своїм чоловіком. За словами Алли Борисівни, вона, як і її чоловік, є патріотом своєї країни і бажає, щоб у росії була свобода слова, мирне життя, щоб не гинули люди заради ілюзорних цілей верхівки влади.

Це звернення співачка опублікувала у своєму Інстаграм-блозі. Менше ніж за добу публікація набрала понад 600 тисяч позначок “подобається” та тисячі коментарів.
Користувачі Мережі подякували Пугачовій за її позицію та відзначили, що вона людина з великим серцем.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 + 17 =

Translate »