Алла Пугачова вразила своїм виглядом у 73 роки

Вибір редакції


Останнім часом Алла Пугачова зрідка навідується в Росію. Частіше проводить час в Ізраїлі. Саме там примадонна з двома меншими дітьми чекає на повернення чоловіка з гастролей, яких у Максима Галкіна останнім часом чимало.

Донька Ліза сфотографувала маму Аллу Пугачову в домашній обстановці

Діти часу дарма не гають. Зокрема, Ліза застукала маму у домашньому прикиді й без макіяжу і клацнула фотокамерою. Напевно, відіслала цікаву фоточку татусеві, який був надзвичайно спантеличений виглядом дружини. Доньчине селфі настільки вразило гумориста, що він поспішив викласти його в мережу, похвалившись авторкою творіння.

Реакція жвавих інста-коментаторів не забарилася. Користувачі мережі висловили здивування:

Та сама Алла Борисівна не втрачає оптимізму, заявивши, що виглядає добре, бо гарно відпочила і підлікувалася. Для селфі матуся трьох дітей вбралася в усе біле – короткі шорти, топ, поверх якого накинула тонку чоловічу сорочку. На ногах у співачки стильні кросівки, що довершують домашній образ на відпочинку.

Ще один вихід без мейкапу

Зазвичай зірки не люблять показувати свій справжній вік і не з’являються на люди без спеціальної підготовки. Та, схоже, Алла Борисівна вже перетнула цю межу. 73-річна співачка стала доволі часто показуватися без макіяжу.

Без перуки і косметики впізнати Аллу Пугачову неможливо

На початку вересня зірка завітала до родини Юдашкіних, щоб подивитися на онуку Валентини й Марини, яку їм подарувала донька Галина. Тут теж вона виглядає доволі природно, абсолютно без косметики. Одною з перших прореагувала сердечком на публікацію Крістіна Обракайте, старша донька Алли Пугачової. За нею підтягнулися й інші знаменитості й звичайні користувачі.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

17 + three =

Translate »